Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie jest wpłata zaliczki, w wysokości 10% ceny , na nasze konto firmowe, które przesyłamy mailem, po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w kursie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Wpłat za cały kurs można dokonywać przelewem bankowym - przed rozpoczęciem zajęć lub na pierwszych zajęciach - gotówką. Wpłacona zaliczka pokrywa koszt uczestnictwa w pierwszym dniu zajęć.

 

UWAGA! Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą, która sama organizuje, a także oferuje swym Absolwentom możliwość otrzymywania zaproszeń i uczestniczenia w imprezach i spotkaniach branżowych skierowanych do projektantów i architektów, a przy tym nawiązywania kontaktów zawodowych ! Organizujemy konkursy na najlepsze projekty zaliczeniowe.

 

Zwycięzcy i ich projekty są promowani przez Wydawnictwa i portale o tematyce wnętrzarskiej, jak m.in. WERANDA, CZAS NA WNĘTRZE, DESIGNTEKA.PL, DOMPLUSDOM.PL, DECODOM, MEBLE.PL., BIZNES MEBLE, DOMIDECO, LUXURY & STYLE. Autorzy najciekawszych prac otrzymują też atrakcyjne nagrody rzeczowe! Fundatorami nagród dla zwycięzców są firmy z branży wyposażenia wnętrz.

 

               

nagroda

 

 

 

             

 

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklama

fundatorzy nagród

Warsztaty