Creator oferuje wyjątkowy i jedyny kurs kreacji - stylizacja wnętrza, który odbywa się w Warszawie, w weekendy, w soboty i niedziele, w godz.9.30-16.00. Nowatorska formuła naszych zajęć opracowana w oparciu o doświadczenie najlepszych profesjonalistów z branży, pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej, od podstaw i wykorzystania jej przy tworzeniu własnego designu podczas warsztatów i aranżaci wnętrza do sesji zdjęciowej. Jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie zajmowały się profesjonalnie nowoczesnym designem we wnętrzach.
Kurs skierowany jest zarówno do osób, które pasjonują się tematyką w sposób hobbystyczny, jak i dla takich, które pragną zająć się tworzeniem i realizacją designerskich stylizacji z wykorzystaniem najlepszego wzornictwa, zawodowo. Zajęcia trwają w sumie 52 godziny lekcyjne.

 

Kurs jest przeznaczony dla :

 • osób indywidualnych pasjonujących się dobrym wzornictwem we wnętrzach i pragnących poznać tajniki dobrej stylizacji wnętrza
 • dla osób indywidualnych, którzy pragną zająć się zawodowo stylizacją wnętrz i zdobyć umiejętności kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdego wnętrza i każdego klienta z wykorzystaniem designu w najlepszym stylu naszych Absolwentów kursu projektowania wnętrz, którzy chcieliby poszerzyć swą wiedzę
 • właścicieli i pracowników firm zajmujących się kompleksową zabudową, wyposażeniem, aranżacją i projektowaniem wnętrz

 

JESTEŚMY JEDYNĄ FIRMĄ, KTÓRA OFERUJE MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA SIĘ Z TAK DUŻĄ GRUPĄ NAJLEPSZYCH PROFESJONALISTÓW W POLSCE - STYLISTAMI I PROJEKTANTAMI Z BRANŻY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ, STYLIZACJI, WZORNICTWA UŻYTKOWEGO, PRZEMYSŁOWEGO I NOWOCZESNEGO DESIGNU , ZDOBYWCAMI WIELU NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ. DO WSPÓŁPRACY ZAPROSILIŚMY stylistki współpracujące na co dzień przy sesjach, z magazynami wnętrzarskimi. Spotkacie się u nas Państwo m.in. z Patrycją Supiełkin-Strupiechowską i Agnieszką Augustynowicz.

 

Naszymi partnerami są najlepsze firmy z dziedziny designu, wzornictwa użytkowego i przemysłowego wyznaczające nowe trendy na rynku wnętrz . Do współpracy z nami zaprosiliśmy m.in. BoConcept, Kare Design,60Bag, 9Design, Kabo&Pydo, OODesign, Willow House,Kludi, Viabizzuno,Rent Design, CablePower, Aze Design, Intalvelutti, Siemens.

 

Patronat medialny sprawują nad naszymi kursami najbardziej prestiżowe i opiniotwórcze magazyny i portale zajmujące się stylizacją, aranżacją, projektowaniem wnętrz i nowoczesnym designem - Weranda, Design Alive, Czas na Wnętrze, Domplusdom.pl, Designteka.pl, Meble.pl, Meble Biznes, Wnętrze Daniela.

Zajęcia odbywają się w formie wykładów i prezentacji multimedialnych, a także ćwiczeń i warsztatów.

 

Dodatkowo, tylko u nas można skorzystać, w ramach kursu, z warsztatów prowadzonych przez designerów dotyczących praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy przy kreowaniu designerskich elementów wyposażenia wnętrz jak np. tworzenie designerskich lamp pod czujnym okiem profesjonalnych designerów. Wszystkie materiały do warsztatów są zawarte w cenie kursu. Stworzone własnoręcznie produkty stają się własnością Kursanta i można je zabrać ze sobą.

 

Podczas jednej edycji, Uczestnicy kursu odbywają zajęcia edukacyjne w kilku różnych designerskich wnętrzach - w showroom BOCONCEPT Warszawa, w showroom LUMINOSFERA, w DOMOTECE i mieszkaniach pokazowych QBIK/ Woronicza

 

BoConcept salon  luminosf

 salon BOCONCEPT Warszawa               salon LUMINOSFERA           

 

qubik

                                       salon pokazowy QBIK


Zwieńczeniem zdobytej wiedzy jest przygotowanie autorskiej stylizacji planu zdjęciowego o określonym stylu, funkcji i estetyce z wykorzystaniem designerskich i dobrych wzorniczo elementów wyposażenia udostępnionym nam przez partnerów. Plany zdjęciowe, których jest kilka do wyboru, dla kilku zespołów jednocześnie, są przygotowywane w oparciu o kanony i standardy sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Sesje fotograficzne ze stylizacji , wykonane przez profesjonalnego fotografa sesyjnego - Przemysława Borysa, zamieszczane są na łamach naszych Patronów Medialnych, z którymi współpracujemy.

 

warsztaty Boconcept warsztaty Domoteka dekoracje stou

 warsztaty w BoConcept           warsztaty w Domotece   warsztaty dekoracji stołu

 

Tylko u nas dowiecie się jak stawiać pierwsze kroki w zawodzie designera i stylisty.

 

9design 9design2

 

Szczegółowa tematyka zajęć:

 • Design i jego historia – główne nurty, cechy charakterystyczne
 • Ikony designu, wzornictwo, projektanci, designerzy
 • Design koncepcyjny, a design przemysłowy
 • Stylistyki wnętrzarskie – obowiązujące trendy, charakterystyka poszczególnych stylów
 • Współczesny design – najnowsze trendy, elementy charakterystyczne
 • Sposoby poszukiwania inspiracji
 • Kompozycja we wnętrzu jako podstawowy element stylizacji wnętrza – zasady ergonomii, proporcje, formy, określenie funkcji wnętrza, określenie oczekiwań klienta
 • Iluzje optyczne czyli wpływ barw, wzorów i deseni na charakter, postrzeganie i odbiór wnętrza.
 • Budowanie nastroju poprzez dobór właściwych elementów stylizacji
 • Detal we wnętrzu, dobór i zastosowanie materiałów , technologii, najnowsze tendencje
 • Piąty wymiar architektury - światło we wnętrzu - ważny element budujący styl wnętrza – rodzaje oświetlenia, sposoby zastosowania, trendy
 • Design w oświetleniu
 • Tkaniny we wnętrzach – stylizacje okien, elementy obiciowe, poduszki, elementy dekoracyjne
 • Eko design – stylizacje wnętrz z elementami eko
 • Meble - współczesny design, trendy
 • Artykuły wyposażenia wnętrz, sprzęt AGD, armatura łazienkowa – sposoby zastosowania, funkcje, najnowsze linie produktowe
 • Tworzenie kilku planów stylistycznych do profesjonalnej sesji zdjęciowej w kilku grupach pod okiem profesjonalnego fotografa specjalizującego się w sesjach do magazynów wnętrzarskich.

 

PICT0044 aPICT10038

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklama

Zaślepka

fundatorzy nagród

Warsztaty