Kurs komputerowy projektowania wnętrz - nowatorska formuła
office-620823  340 adult-1850005  340 student-849825  340
Zapraszamy na podstawowy, komputerowy kurs projektowania wnętrz, który odbywa się w Warszawie. Rozpoczęcie zajęć 21 kwietnia 2018. Przyjmujemy zgłoszenia drogą mailową.
Jest to nasza autorska, nowatorska formuła, która obejmuje podczas jednego szkolenia wykłady z zakresu projektowania wnętrz, warsztaty manualne i ćwiczenia projektowe z wykorzystaniem programu komputerowego. Zapewniamy naukę jego obsługi od podstaw. Zajęcia na własnym laptopie. 

Kurs komputerowy projektowania wnętrz Creator jest kompilacją kursu podstawowego projektowania wnętrz i szkolenia z nauki programu ArchiCAD 21

Jego autorską formułę opracowaliśmy w oparciu o najwyższe standardy i doświadczenie naszych wykładowców, a także profesjonalnych trenerów specjalizujących się w nauce programu ArchiCAD.

Obecnie jest to jedyny taki kurs na rynku, który obejmuje w sumie 125 godzin, w tym: 80 godzin lekcyjnych zajęć prowadzonych w formie wykładów, prezentacji multimedialnych, warsztatów i ćwiczeń projektowych w formie manualnej i aż 45 godzin lekcyjnych ( 34 godz. zegarowe) pracy w programie Archicad 21.

Zajęcia obrazują całą drogę jaką przechodzi projektant wnętrz od pomysłu i powstania pierwszej koncepcji do realizacji projektu wnętrza mieszkalnego i wykorzystania narzędzia do pracy jakim jest program komputerowy.

Zaliczeniem kursu jest opracowanie profesjonalnego projektu przestrzeni mieszkalnej, który przygotowuje się w miarę zdobywania wiedzy, na zajęciach, w programie Archicad, pod czujnym okiem trenera. Dopracowanie poszczególnych plansz projektowych jest wykonywane w domu.

Nasi Studenci otrzymują na zakończenie Międzynarodowy Certyfikat Archicad Graphisoft i zaświadczenie ukończenia kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Każdy Uczestnik zajęć otrzymuje roczną licencję edukacyjną programu Archicad 21.

Szkolenie odbywa się w Warszawie i kosztuje 2.690zł. W tym: część wykładowo/warsztatowa– 80 godz. zajęć – 1590zł , część komputerowa – 44 godz. – 1100zł.

Zakres tematyczny całego szkolenia to:

część wykładowo/warsztatowa kursu podstawowego projektowania wnętrz  – 80 godz.  znajduje się tutaj : http://creator.net.pl/kursy/kursy-projektowania-wnetrz

część komputerowa kursu podstawowego – 44 godz. to :

nauka posługiwania się programem Archicad od samych podstaw - nauka interfejsu

wykonywanie rysunków technicznych projektów mieszkań –  wymiarowania, rzuty, widoki, przekroje,

wykonywanie modeli ścian- rozwinięcia, otworów okiennych, drzwiowych, własnych obiektów, zestawienia powierzchni i stolarki

dobór materiałów, kolorystyki, deseni – ustalanie parametrów

praca z bibliotekami zewnętrznym – pobieranie i doładowywanie obiektów

elektryka , światło sztuczne, dzienne – ustawianie światła, możliwości ustawiania wizualizacji scen

tworzenie sufitów, podłóg, otworowanie stropów, schody

opracowanie plansz do wydruku

praca na warstwach, teksturowanie

wizualizacje wnętrz, widoki – ustawienia, perspektywa i aksonometria

tworzenie projektu mieszkania  zaliczeniowego- salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, łazienka, pokój do pracy, pokój dla dziecka, garderoba

 

Na zajęciach Studenci pracują na własnych laptopach i dzięki temu mają możliwość ćwiczenia zadań projektowych prezentowanych na zajęciach , w domu.

 

Istnieje możliwość skorzystania jedynie z kursu nauki programu Archicad 21 ( który obejmuje też opracowanie projektu zaliczeniowego - projektu mieszkania) - 44 godz. lekcyjne ( 34 zegarowe) - koszt 1200zł

Istnieje możliwość skorzystania jedynie z kursu podstawowego projektowania wnętrz ( który obejmuje też opracowanie projektu zaliczeniowego - projektu mieszkania) - 80 godz. lekcyjnych - koszt 1690zł

 

 

 

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklama

fundatorzy nagród

Warsztaty