Prowadzimy szkolenia z obsługi programów komputerowych dotyczące kursu projektowania wnętrz
 kurd
 
AUTOCAD - w Warszawie, zajęcia odbywają się bezpośrednio po zajęciach. Dostępne są 30 dniowe wersje programów do celów edukacyjnych, obszerne biblioteki materiałów i obiektów zarówno 2D jak i 3D. Po zakończeniu kursu także bezpłatna mailowa pomoc przy indywidualnych problemach projektowych. Dogodne terminy zajęć i szeroka oferta - do wyboru. Poza tym możliwe zajęcia w tygodniu, w godzinach porannych i popołudniowych, a także w weekendy. Więcej informacji na stronie www.kursykomputerowe.eu
3.SKETCHUP W Warszawie szkolenie prowadzone jest w tych samych terminach co kursy projektowania wnętrz,  bezpośrednio po zajęciach na kursie podstawowym, od godz. 15.30. kurs odbywa się jeśli zbierze się grupa.
Istnieje też możliwość umówienia się na szkolenia indywidualne - cena i terminy do ustalenia z trenerem.
 

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklama

fundatorzy nagród

Warsztaty