Archicad to nowoczesny program graficzny CAD, umożliwiający stworzenie profesjonalnego projektu architektonicznego, zawierającego w sobie nawet najmniejsze szczegóły. Szeroki wachlarz narzędzi i projektowanie na blokach dwuwymiarowych i trójwymiarowych sprawia, że jest on popularny zarówno dla osób zaawansowanych, jak i dopiero wkraczających na ścieżkę projektowania budynków. Korzystanie z Archicada ma wiele zalet, które poznać można na specjalistycznym kursie.

W czym dokładnie pomaga Archicad? Charakterystyka programu i zalety z korzystania

Program zyskał w oczach projektantów i osób zainteresowanych swoją innowacyjnością. Na podstawie wykonywanego rysunku płaskiego, w tym samym czasie powstaje bryła 3D. W programie opracowywać można także rysunki techniczne z niezbędnymi opisami, wymiarowaniami, zestawieniami i wizualizacjami. Dzięki Archicadowi tworzyć można zaawansowane i skomplikowane formy architektoniczne, a także szczegółowo określać szczegóły związane bezpośrednio z konstrukcją elementów budowlanych. Projektant nie tylko może stworzyć budynek, lecz również zaprojektować teren wokół niego. W Archicadzie wiele osób aranżuje też pomieszczenia, dzięki specjalnym obiektom z biblioteki programu. Jest to więc narzędzie wszechstronne, mogące być wykorzystywane również do pracy zespołowej, częstej w przypadku architektów. Mnogość różnych opcji jest ogromna, a poznanie ich samodzielnie zazwyczaj nie do ogarnięcia. Właśnie z tego powodu kurs Archicad na stałe zagościł do ośrodka szkoleniowego CREATOR. Wspieramy marzenia i ambitne plany zawodowe naszych podopiecznych, zapoznając ich z najnowocześniejszymi standardami programu, który aktualnie znajduje się w topie narzędzi przydatnych podczas tworzenia projektów i aranżacji.

Umiejętności i bonusy. Dodatkowe zalety płynące z kursów

Uczęszczanie na profesjonalne szkolenia wiąże się z bonusami, jakimi – prócz zdobywania nowych umiejętności praktycznych – są podnoszenie kwalifikacji czy pozyskanie silnej pozycji w firmie. Kursy są świetna okazją do nawiązywania współprac i wymiany doświadczeń pomiędzy osobami z branży. Udowodniono, że wraz ze wzrostem kompetencji rośnie również pewność siebie, a poczucie własnej wartości ulega polepszeniu. Kursy zwiększają również wewnętrzną motywację i gotowość do rozwoju i pracy osoby kończącej szkolenie. Uważamy, że dbanie o własny rozwój jest najważniejsze; dzięki kształceniu się można osiągnąć naprawdę wiele w życiu zawodowym, czego doświadczyły setki osób decydujących się wziąć byka na rogi i podjąć się szkoleń z zakresu rzeczy, które ich interesują. Podążając ich śladem masz szansę na realny sukces – wystarczy chcieć! W naszej ofercie znajdują się również kursy dotyczące aranżacji ogrodów, stylizacji wnętrz czy Visual Merchandising. Szkolenia prowadzone są przez ekspertów z tematycznych dziedzin, służących radą i pomocą. Każdy kursant na koniec otrzymuje zaświadczenie o odbyciu kursu i specjalny certyfikat nadający uprawnienia do wykonywania zawodu. Nie obiecujemy gwiazdek z nieba – ale możesz sięgnąć ich po odbyciu szkolenia z CREATOR. Zapraszamy!

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz