KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ – CENNIK

Our recent projects

Profesjonalny kurs projektowania wnętrz umożliwia zostanie wysokiej klasy, cenionym dekoratorem. Przed zdecydowaniem się na szkolenie w konkretnej firmie warto zapoznać się z tematyką prowadzonych zajęć. Faktem jest, że zmysł artystyczny, dobór kolorów i tkanin to jedno, jednak niezwykle istotna jest również wiedza z zakresu budownictwa oraz ergonomii. W naszej Szkoleniowej Placówce Oświatowej CREATOR wiemy, że dobry projektant wnętrz to taki, który doskonale zna się również na obowiązujących normach w branży architektonicznej. Połączenie kreatywności z niezbędną wiedzą to prosty przepis na osiągnięcie sukcesu w świecie aranżacji wnętrz.

Our recent projects

Zobacz, że oferowana cena za kurs projektowania wnętrz obejmuje więcej niż podstawową wiedzę

W swojej ofercie posiadamy podstawowy, komputerowy oraz zaawansowany kurs projektowania wnętrz. Wszystkie trzy rodzaje proponowanych szkoleń różnią się zarówno zakresem prowadzonych zajęć jak i ceną. Jest ona przede wszystkim uzależniona od dodatkowych rzeczy, jakie oferujemy Ci podczas realizacji kursu. Na początku musisz wiedzieć, że istnieje możliwość dokonania wpłaty jednorazowej jak i rozłożonej na dwie raty. Cena kursów z zakresu projektowania wnętrz uwzględnia szereg materiałów, które Ci oferujemy. Dodatkowo dostajesz od nas możliwość uczestniczenia w spotkaniach branżowych z profesjonalnymi firmami zajmującymi się projektowaniem wnętrz. Nie dość, że możesz uzyskać bezpłatne i indywidualne porady, to dodatkowo masz możliwość nawiązania pierwszych kontaktów i współpracy! Cena za komputerowy kurs projektowania wnętrz obejmuje również roczną, edukacyjną licencję do programu ArchiCAD oraz egzemplarze magazynów wnętrzarskich od naszych Patronów Medialnych.

Zainwestuj w kurs projektowania wnętrz! Uzyskana satysfakcja jest bezcenna

Proponowane przez nas ceny są konkurencyjne na rynku. Ma na to wpływ głównie to, że u nas nie dostajesz tylko i wyłącznie suchej wiedzy. Dostajesz dużo więcej, a mianowicie możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce! Dodatkowo wszystkim naszym kursantom umożliwiamy zaczerpnięcie cennych porad dotyczących aspektów technicznych wskazujących jakimi technikami kierować się przy tworzeniu projektów. Podczas prowadzonych kursów do każdego uczestnika mamy indywidualne podejście, dzięki czemu masz pewność, że Twój samodzielny projekt jest dobrze zrealizowany. Cena za kurs projektowania wnętrz może zostać uregulowana zarówno osobiście na pierwszych zajęciach lub za pomocą przelewu bankowego. Sam wybierasz najbardziej wygodny dla Ciebie sposób zapłaty. W atrakcyjnej cenie zapewniamy Ci szereg możliwości istotnie wpływających na podniesienie Twoich kwalifikacji zawodowych. Pamiętaj, że inwestując w nasz kurs projektowania wnętrz tak naprawdę inwestujesz w siebie!