NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Ile kosztują kursy?

Aktualny cennik można znaleźć w zakładce na stronie: https://www.creator.net.pl/cennik-kursow/.

2. Gdzie odbywają się zajęcia stacjonarne?

Warszawa – Central Tower obok Dworca Centralnego.

Wrocław – Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych

Kraków – Politechnika Krakowska, Pałac Łobzów.

3. W jakie dni odbywają się na kurs?

Zajęcia odbywają się w soboty i w niedziele.

4. Jak zarezerwować miejsce na kursie stacjonarnym?

Miejsce na kursie można kupić poprzez stronę, w zakładce cennik – kup kurs: https://www.creator.net.pl/cennik-kursow/sklep/
Formą rezerwacji miejsca jest również wpłata zaliczki w wysokości 10% ceny kursu. Wyślij maila na biuro@creator.net.pl, a prześlemy Ci szczegółowe informacje, przykładowy harmonogram zajęć i numer konta.

5. Czy prowadzimy szkolenia online?

Wprowadziliśmy szkolenia na platformie e-learningowej, które pozwalają na wygodne powtarzanie modułów oraz quizów i naukę we własnym tempie. Pełna oferta znajduje się tutaj: https://creatorkursy.pl/.

6. Czy kursy online odbywają się w czasie rzeczywistym?

Nie, szkolenia zostały nagrane z wyprzedzeniem w formie lekcji wideo, wykładów i testów. Naukę można prowadzić we własnym tempie, o dowolnej godzinie.

7. Jak wygląda projekt zaliczeniowy?

Na koniec zajęć przygotowuje się autorski projekt przestrzeni mieszkalnej. Można wykonać go w programie z wizualizacjami lub odręcznie – zalecamy tę pierwszą formę. Prace są następnie oceniane w konkursie, a

8. Czy dostanę dokument potwierdzający udział w szkoleniu?

Tak, po otrzymaniu projektu zaliczeniowego wystawiamy certyfikaty na drukach MEN. W przypadku kursu ArchiCAD zapewniamy też anglojęzyczne certyfikaty Graphisoft.

9. Czym różni się kurs podstawowy od komputerowego?

Na szkoleniu komputerowym korzystamy z programu ArchiCAD 26, uczymy się jego obsługi i tworzenia wizualizacji. Na kursie podstawowym Kursanci tworzą wizualizacje we własnym zakresie.

10. Czy poradzę sobie na zajęciach, jeśli nie mam żadnego doświadczenia związanego z designem?

Nasze szkolenia są przeznaczone dla laików bez wykształcenia zawodowego. Często zgłaszają się do nas osoby, które lubią przestawiać meble i myśleć o remontach, czują w sobie artystyczną żyłkę, ale brakuje im usystematyzowanej wiedzy. Na zajęciach uczymy całego procesu szkoleniowego od podstaw. Zapraszamy też oczywiście osoby z doświadczeniem, które chcą poszerzać swoje umiejętności.

11. Czy program ArchiCAD jest zaawansowany?

Program jest rozbudowanym, kompleksowym oprogramowaniem do projektowania architektonicznego, również wnętrz. Zapewnia bardzo dużo możliwości i jest jednym z chętniej wykorzystywanych programów CAD przez projektantów

12. Czy na zajęciach komputerowych pracuje się na własnym laptopie?

Tak, na spotkania przynosi się własny laptop, a dokładne wymagania sprzętowe można znaleźć tutaj: https://creatorkursy.pl/wp-content/uploads/2022/07/archicad-wymagania-sprzetowe-1.pdf.

13. Czy można obejrzeć gdzieś projekty absolwentów kursów?

Tak, projekty osób, które ukończyły już nasz kurs publikujemy regularnie na Facebooku https://www.facebook.com/profile.php?id=100057216170185
i Instagramie https://www.instagram.com/creatorkursy/.

14. Czy znajdę gdzieś opinie poprzednich Kursantów?

Referencje można obejrzeć na https://www.creator.net.pl/o-nas/referencje/.