SLIDER

Chcesz zdobyć nowy zawód.

Zapraszamy na kurs projektowania wnętrz + Archicad. Nauczysz się jak zaprojektować mieszkanie i współpracować z klientami.

Najwyższa jakość

Oferujemy autorską formułę szkoleń prowadzonych przez profesjonalistów.

Zajęcia w prestiżowych lokalizacjach

Wysoki standard, w samym centrum miasta. Dogodna komunikacja

Szkolenia w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdyni

Sprawdź najbliższe terminy. Zajęcia odbywają się w weekendy.Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Czekamy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami. Pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę.

W dobrej cenie

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje licencję edukacyjną programu ArchiCAD i magazyny wnętrzarskie

Warsztaty i zajęcia

Organizujemy warsztaty i zajęcia fakultatywne w pracowniach projektowych i showroomach

Archicad to ważny program dla architektów wnętrz. Nasz kurs szybko nauczy Cię fachowej obsługi!

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

strona 3

 

Archicad nie ogranicza się do projektowania kubatury budynku. Używają go także projektanci wnętrz i warto pamiętać, że ten program jest jak branżowy język, który trzeba opanować, aby móc porozumieć się z wykonawcami projektu. Profesjonaliści korzystają z Archicada do tworzenia profesjonalnych aranżacji wnętrz. Jeśli chcesz nauczyć się obsługi, to serdecznie zapraszamy Cię na nasz kurs komputerowy Archicad. W tym wpisie dowiesz się o nim więcej.

Do czego przyda Ci się obsługa programu Archicad?


Umiejętność tworzenia rzetelnego projektu architektonicznego jest na wagę złota. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że rynek pracy specjalistów architektury rozlicza przede wszystkim z umiejętności fachowych projektów technicznych. To filar, który musi opierać projektanta sprawnie poruszającego się na rynku pracy. W firmie Creator w 36 godzin nauczymy Cię warsztatu pracy z tak zaawansowanym programem, jak Archicad. Nasz kurs nauczy Cię, jak tworzyć wizualizację z idealnie przeprowadzonymi opisami i wymiarowaniem. To jednak tylko kropla w morzu niuansów, które poznasz. Koniecznie odwiedź naszą placówkę oświatową, aby dowiedzieć się więcej.

Otwórz się na nowe możliwości. Po kursie w firmie Creator staniesz się profesjonalistą w każdym calu!


Każdy uczestnik otrzymuje po ukończeniu kursu licencję ArchiCAD na rok. To także spore odciążenie finansowe, ponieważ subskrypcje są płatne. Cenną funkcją programu jest to, że podczas rysowania płaskiego rysunku równocześnie powstaje model 3D. To dużo ułatwia w pracy profesjonalisty. Nasz kurs Archicad kierujemy zarówno do początkujących, jak i doświadczonych architektów wnętrz, którzy chcą nauczyć się obsługi lub poszerzyć swoje horyzonty. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas Międzynarodowy Certyfikat Archicad Graphisoft, a także zaświadczenie o zrealizowaniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. To wszystko w absolutnie atrakcyjnej dla Ciebie cenie za szkolenie. Podziel się z nami Twoim zaangażowaniem, a w zamian otrzymasz bagaż wiedzy i dyplom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Warsztaty

CREATOR – profesjonalne kursy projektowania wnętrz

CREATOR to Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Kształcimy specjalistów m.in. w dziedzinie projektowania wnętrz. Oferujemy kursy stacjonarne, które odbywają się zarówno w formie wykładów oraz multimedialnych prezentacji, jak i interaktywnych warsztatów. Architektura wnętrz to nie jedyna nasza specjalizacja. Prowadzimy również kursy komputerowe, które kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu firmy GRAPHISOFT. Szkolenia odbywają się na terenie Politechniki w Warszawie i Krakowie, a także w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich we Wrocławiu oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Projektowanie wnętrz – wybierz kurs w Gdyni, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu

Nasza oferta obejmuje m.in. kurs aranżacji wnętrz (również komputerowy), projektowanie wnętrz (kurs zaawansowany), kurs stylizacji wnętrz (Interior Designer), projektowanie ogrodów oraz remodelling budynków. Zajęcia prowadzą pracownicy wyższych uczelni, którzy mogą poszczycić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną zdobywaną podczas tworzenia projektów autorskich. CREATOR to pierwsza i jedyna placówka w Polsce, która organizuje konkurs na najlepszy projekt zaliczeniowy wg autorskiego konceptu. Zapraszamy na nasze kursy projektowania wnętrz oraz inne szkolenia mieszkańców Trójmiasta, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i okolicznych miejscowości.