Konkursy

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

PIERWSI I JEDYNI W POLSCE OPRACOWALIŚMY AUTORSKĄ FORMUŁĘ ORGANIZOWANIA KONKURSÓW NA NAJLEPSZY PROJEKT ZALICZENIOWY POD PATRONATEM MEDIALNYM !

Zwycięzcy i ich projekty są promowane przez najlepsze i najbardziej prestiżowe magazyny i portale zajmujące się tematyką wnętrz, ogrodów i designu. Otrzymają też atrakcyjne nagrody rzeczowe. KONKURSY ODBYWAJĄ SIĘ NA ZAKOŃCZENIE KAŻDEJ EDYCJI.

PATRONAT MEDIALNY nad naszymi kursami sprawują:, Czas na Wnętrze, Weranda, Weranda Country, BIZNES meble.pl,  LABEL, designteka.pl, domiDECO.pl, nasalony.pl, domplusdom.pl, domowy.pl, HomeMag, Imperium Kobiet.

TYLKO U NAS masz szansę otrzymać cenną nagrodę - pierwsze zlecenie, bezpośrednio po zakończonym kursie.  
Właśnie teraz, nasza Absolwentka z majowej edycji z Warszawy, p. Agnieszka, której projekt zaliczeniowy został wyróżniony w konkursie, pracuje przy projekcie mieszkania. P. Marta, otrzymała z kolei zlecenie aranżacji przestrzeni biurowej.  
 
1 zlecenie1 

TYLKO U NAS masz szansę wygrać atrakcyjną nagrodę - udział w sesji do magazynu wnętrzarskiego ze stylistką Patrycją Sapiełkin - Strupiechowską.

Patrycja 2 1

TYLKO U NAS w cenie kursu otrzymasz pakiet magazynów od naszych Patronów medialnych.

magazyny


PIERWSI I JEDYNI W POLSCE  WPROWADZILIŚMY AUTORSKĄ FORMUŁĘ organizowania dodatkowych zajęć fakultatywnych, warsztatów i spotkań branżowych .

warszt2 2

Poniżej nasi laureaci konkursów. Gratulujemy.

 

Konkursy

zdj.nagrody wiadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Warsztaty