Konkursy

PIERWSI I JEDYNI W POLSCE OPRACOWALIŚMY AUTORSKĄ FORMUŁĘ ORGANIZOWANIA KONKURSÓW NA NAJLEPSZY PROJEKT ZALICZENIOWY POD PATRONATEM MEDIALNYM !

Zwycięzcy i ich projekty są promowane przez najlepsze i najbardziej prestiżowe magazyny i portale zajmujące się tematyką wnętrz, ogrodów i designu. Otrzymają też atrakcyjne nagrody rzeczowe. KONKURSY ODBYWAJĄ SIĘ NA ZAKOŃCZENIE KAŻDEJ EDYCJI.

PATRONAT MEDIALNY nad naszymi kursami sprawują:, Czas na Wnętrze, Weranda, Weranda Country, BIZNES meble.pl,  LABEL, designteka.pl, domiDECO.pl, nasalony.pl, domplusdom.pl, domowy.pl, HomeMag, Imperium Kobiet.

TYLKO U NAS masz szansę otrzymać cenną nagrodę – pierwsze zlecenie, bezpośrednio po zakończonym kursie.  

Właśnie teraz, nasza Absolwentka z majowej edycji z Warszawy, p. Agnieszka, której projekt zaliczeniowy został wyróżniony w konkursie, pracuje przy projekcie mieszkania. P. Marta, otrzymała z kolei zlecenie aranżacji przestrzeni biurowej.  

TYLKO U NAS masz szansę wygrać atrakcyjną nagrodę – udział w sesji do magazynu wnętrzarskiego ze stylistką Patrycją Sapiełkin – Strupiechowską.

TYLKO U NAS w cenie kursu otrzymasz pakiet magazynów od naszych Patronów medialnych.

PIERWSI I JEDYNI W POLSCE  WPROWADZILIŚMY AUTORSKĄ FORMUŁĘ organizowania dodatkowych zajęć fakultatywnych, warsztatów i spotkań branżowych.

Laureat konkursów
Poniżej nasi laureaci konkursów. Gratulujemy!