Prowadzimy szkolenia z obsługi programów komputerowych dotyczące kursu projektowania wnętrz

ARCHICAD – w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu zapraszamy na kursy, które trwają 36 godzin zegarowych ( 6 godz. x 6 dni). Można jednocześnie skorzystać z kursu podstawowego projektowania wnętrz i skorzystać ze szkolenia 2w1.

ARTLANTIS i TWINMOTION – we Wrocławiu zapraszamy na kursy, które trwają po 12 godzin zegarowych ( 6 godz. x 2 dni) Jedyna taka formuła na rynku. 

Zakres tematyczny Artlantis (2dni x 6 godz.):

 – opracowywanie wizualizacji w programie ARTLANTIS na podstawie modelu z programu ARCHICAD 
 – ustawienia i zapis widoku, nakładanie materiałów, ustawienia świateł, słońca i nieba, wstawianie obiektów
 – rendering w programie ARTLANTIS 
 – ustawienia renderingu, rendering na kilku komputerach 
 – tworzenie własnych materiałów, ćwiczenia praktyczne

Zakres tematyczny Twinmotion  (2dni x 6 godz.):

 – opracowywanie wizualizacji w programie TWINMOTION na podstawie modelu z programu ARCHICAD
 – ustawienia i zapis widoku
 – nakładanie materiałów, ustawienia świateł, słońca i nieba,
 – wstawianie obiektów
 – rendering w programie TWINMOTION
 – ustawienia renderingu, ustawienia filmu – ćwiczenia praktyczne 

UWAGA – szkolenie jest przeznaczone dla osób, które potrafią obsługiwać własny laptop i potrafią posługiwać się biegle myszką ze scrollem. Zajęcia nie obejmują nauki obsługi komputera.

KURS KOMPUTEROWY ARCHICAD

Rzetelny projektant wnętrz wyróżnia się nie tylko wiedzą dotyczącą zasad obowiązujących w branży architektonicznej, ale również znajomością odpowiednich programów wizualizacyjnych. W naszej Szkoleniowej Placówce Oświatowej CREATOR priorytetem jest dla nas dostarczanie kompleksowej wiedzy z zakresu projektowania wnętrz. Jeśli chcesz tworzyć wnętrza spełniające wizje najbardziej wymagających klientów, to kurs ArchiCAD jest przeznaczony dla Ciebie! Nasz sposób prowadzenia zajęć obejmuje przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu korzystania z programu komputerowego. Wszystkich zainteresowanych uczestników zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szkolenia ArchiCAD – otwórz się na nowe możliwości ze świata aranżacji wnętrz

Zastanawiasz się czy opłaca się inwestować w komputerowy kurs projektowania wnętrz? Odpowiedź brzmi TAK! Musisz wiedzieć, że projektowanie wnętrz nie opiera się tylko na stosowaniu obowiązujących trendów, ale również na stworzeniu projektu architektonicznego uwzględniającego wszystkie wymagania techniczne. Oferowane przez na szkolenie ArchiCAD pozwoli Ci stworzyć wizualizację projektu z niezbędnymi opisami i wymiarowaniem, a tym samym spełnić oczekiwania Twoich przyszłych klientów. Kurs ArchiCAD realizowany przez naszą firmę CREATOR obejmuje 36 godzin zegarowych poświęconych zarówno na wykłady wprowadzające jak i zajęcia praktyczne prowadzone w programie. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz od nas roczną licencję edukacyjną programu ArchiCAD! Oczywiście, aby wziąć udział w kursie nie musisz posiadać jakiejkolwiek wiedzy, wszystkiego nauczamy od podstaw! Dużym ułatwieniem jest to, że zajęcia odbywają się na Twoim własnym laptopie.

Realizując kurs ArchiCAD w firmie CREATOR polepszysz swoje umiejętności projektowania

Po ukończeniu szkolenia w firmie CREATOR dostaniesz od nas certyfikat – Międzynarodowy Certyfikat Archicad Graphisoft oraz zaświadczenie o zrealizowaniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Uzyskane dokumenty nadają Ci uprawnienia do wykonania zawodu, dzięki czemu niemal od razu po skończeniu kursu ArchiCAD możesz przejść do profesjonalnego projektowania. Dzięki zdobytej kompleksowej wiedzy masz szansę na pozyskanie dużej liczby zainteresowanych klientów. Dołącz do grona naszych absolwentów odnoszących duże sukcesy w świecie projektowania wnętrz. Ten kurs świetnie sprawdzi się zarówno wśród osób szukających dodatkowych możliwości rozwoju, jak i tych, którzy chcą poszerzać swoje pasje i zainteresowania. Poza wiedzą zdobytą prosto od profesjonalistów, możemy Ci zagwarantować również poczucie ogromnej satysfakcji po zakończeniu kursu. W końcu najbardziej opłacalną inwestycją jest nic innego jak inwestycja w siebie. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu zapraszamy do kontaktu!

 

 

WARSZAWA, WROCŁAW, KRAKÓW

  • wpłata jednorazowa – 2990,00 zł – na początku kursu – 1 dnia zajęć osobiście lub przelewem przed zajęciami
  • wpłata w dwóch ratach – 3190,00 zł – I rata -1 dnia zajęć, II rata na 3 i 4 zajęciach

Od powyższych kwot należy odliczyć wpłaconą zaliczkę. 

W cenie kursu, który obejmuje aż 36godz. zegarowych, każdy uczestnik otrzymuje roczną, edukacyjną licencję programu ArchiCAD i egzemplarze magazynów wnętrzarskich od naszych patronów medialnych. Na zakończenie wystawiamy Międzynarodowy Certyfikat ukończenia szkolenia Graphisoft.

Kurs nauki Archicada można połączyć z kursem podstawowym projektowania wnętrz.

Nasi Absolwenci mają też mozliwość otrzymywania zaproszeń i uczestniczenia w imprezach i spotkaniach branżowych skierowanych do projektantów i architektów. Absolwenci, którzy zaliczyli kurs mają możliwość podjęcia współpracy z pracowniami projektowymi, w których odbywają się nasze spotkania fakultatywne.