KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ KRAKÓW

Certyfikowany kurs projektowania wnętrz w Krakowie. Zdobądź nowy zawód i zostań profesjonalistą! Zajęcia warsztatowe i komputerowe.

Profesjonalny kurs projektowania wnętrz jest właśnie dla Ciebie! Zdobyta wiedza posłuży Ci zarówno do celów prywatnych, w końcu każdy marzy o stworzeniu niepowtarzalnej przestrzeni w swoim mieszkaniu oraz do celów zawodowych. Po naszym kursie sukces masz gwarantowany! Dokładamy wszelkich starań, aby przekazana wiedza teoretyczna znalazła odzwierciedlenie w ćwiczeniach praktycznych. Zwieńczeniem całego kursu jest samodzielne przygotowanie pierwszego projektu. Zadbaj o swój rozwój i poszerz swoje horyzonty. Do dzieła! Czekamy właśnie na Ciebie!

Zrealizuj kurs projektowania w mieście Kraków i ciesz się sławą na miarę pierwszych stron gazet

Stale rosnące zainteresowanie światem architektury wnętrz zainspirowało nas do stworzenia dla wszystkich zainteresowanych kursów właśnie z tej tematyki. Po ukończeniu kursu staniesz się profesjonalnym projektantem, a za Twoje osiągnięcie dostaniesz świadectwo potwierdzające zdobyte kwalifikacje zawodowe. Koniecznie musisz wiedzieć, że nasz kurs projektowania wnętrz prowadzony w mieście Kraków nie polega tylko na przekazaniu pakietu wiedzy. W odróżnieniu od konkurencji, pomagamy Ci w tym, abyś jak najlepiej ją wykorzystał! W tym celu organizujemy różne bezpłatne i indywidualne konsultacje z projektantami. W przypadku miasta Kraków prowadzone są one w Prodesigne. Zależy nam na tym, aby każdy uczestnik w jak najkrótszym czasie zaistniał w branży. W tym celu prowadzimy konkursy, gdzie najlepsze projekty zostają umieszczone na stronach naszych Patronów Medialnych. Wyróżniamy wśród nich tak popularne magazyny oraz portale jak:

  • Weranda,
  • Czas na Wnętrze,
  • Designteka.pl,
  • Domplusdom.pl.
  • Urzadzamy.pl
  • Dobrewnetrze.pl
  • Mjakmieszkanie.pl

Kraków to miasto możliwości! Jedną z nich jest kurs projektowania wnętrz od firmy CREATOR

Wśród pozostałych firm szkoleniowych znajdujących się w mieście Kraków, wyróżnia nas konkurencyjna cena. Obejmuje ona zarówno wykłady jak i zajęcia praktyczne prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, a także szereg rozszerzeń jakie Ci udostępniamy. Tylko u nas masz możliwość skorzystania z branżowych kilkugodzinnych spotkań, gdzie specjaliści od projektowania przeprowadzą prezentację materiałów, mebli oraz stosowanych technologii w showroomach i pracowniach projektowych. Z nami całą branżę związaną z urządzaniem wnętrz poznasz od podszewki. Oczywiście nie zapominajmy o najważniejszej kwestii. Ten kurs to Twoja szansa zmiany na lepsze. Nic tak nie satysfakcjonuje jak inwestycja w swój rozwój! Jeśli szukasz rożnych możliwości na zdobycie wiedzy, jesteś zmęczony obecną pracą i chcesz się przebranżowić lub po prostu pragniesz realizować swoje hobby to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

E-mail: biuro@creator.net.pl

Info tel.: 504 222 373

Telefon biuro: 22 759 16 02

Zajęcia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni