KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ WARSZAWA

Nasza Szkoleniowa Placówka Oświatowa CREATOR przeprowadza profesjonalny kurs projektowania wnętrz skierowany do wszystkich osób mieszkających w mieście Warszawa i okolicach. Zajęcia są prowadzone w formie wykładów oraz interaktywnych zajęć praktycznych o charakterze warsztatowym. Szybki rozwój rynku nieruchomości szczególnie w mieście Warszawa przyczynił się do zwiększenia zapotrzebowania na projektantów wnętrz. Właśnie dlatego wszystkie kursy z branży architektonicznej są tak pożądane! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kursantów do zapoznania się z informacjami. Nie zwlekaj z zapisem!

Przekonaj się, że kurs projektowania wnętrz w stolicy Warszawa jest właśnie dla Ciebie

Na wstępie musimy wyjaśnić, że nasz kurs projektowania wnętrz zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym jest przeznaczony dosłownie dla każdego! Nieważne, czy tylko pasjonujesz się aranżacją wnętrz, czy ukończyłeś studia architektoniczne. Wszystkiego uczymy od podstaw! Co wyróżnia nas spośród innych firm szkoleniowych w mieście Warszawa? Przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta! Zdecydowanie ułatwia to rozwiązywanie jakichkolwiek wątpliwości lub pojawiających się trudności. Dla nas kontakt z każdym uczestnikiem kursu jest niezwykle ważny. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Zapisując się na kurs projektowania wnętrz w mieście Warszawa zyskujesz możliwość poznania osób dzielących Twoje pasje i zainteresowania. Wymienicie się swoim bagażem doświadczeń oraz cennymi wskazówkami ze świata architektury wnętrz.

Firma CREATOR – lider szkoleniowy w mieście Warszawa! Wybierz nasz kurs aranżacji wnętrz

Czy musisz coś przygotować przed zapisaniem się na kurs? Przede wszystkim duże pokłady kreatywności i motywacji do pracy! Pamiętaj, że niezależnie od tego ile masz lat, jakie masz wykształcenie i gdzie aktualnie pracujesz, możesz rozpocząć kurs aranżacji wnętrz! Nic nie stoi na przeszkodzie do rozwoju swoich zainteresowań. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta Warszawa, chcących wziąć udział w naszych kursach informujemy, że zajęcia odbywają się na Politechnice Warszawskiej. W ramach kursu wszystkim uczestnikom umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnych, indywidualnych porad i konsultacji udzielanych w Studio Prostych Form oraz Decoroom w Warszawie. Dzięki nawiązaniu kontaktu z profesjonalistami zmienisz swój kąt patrzenia na projektowanie wnętrz oraz dowiesz się na co zwrócić największą uwagę, aby skutecznie spełniać wizję przyszłych klientów. Dołącz do grona specjalistów z aranżacji wnętrz! Czekamy właśnie na Ciebie!

E-mail: biuro@creator.net.pl

Info tel.: 504 222 373

Telefon biuro: 22 759 16 02

Zajęcia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni