Wrocław

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Kurs Projektowania Wnętrz Wrocław

Kurs projektowania wnętrz cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców miasta Wrocław i okolic. Wyróżniająca się architektura tego miasta inspiruje do rozwoju swojej pasji związanej z branżą architektoniczną. W naszej Szkoleniowej Placówce Oświatowej CREATOR przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych szkolenie od podstaw, uczące zasad aranżacji wnętrz. Wszystkie zajęcia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczającą na uczelniach wyższych oraz pracowników firm już od wielu lat zajmujących się projektowaniem wnętrz. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Chcesz odmienić swoje życie? Zrealizuj kurs projektowania wnętrz w mieście Wrocław


Kurs projektowania wnętrz niesie za sobą szereg zalet. Przede wszystkim jest to inwestycja w siebie. Rozwijający się w szybkim tempie rynek nieruchomości sprawia, że rzetelni i profesjonalni projektanci są pożądani. Czym powinien wyróżniać się taki właśnie dekorator? Poza znajomością głównych zasad i wymagań branży architektonicznej, przede wszystkim pomysłowością. Musisz wiedzieć, że ludzie szukają nowych, innowacyjnych pomysłów na aranżacje swojego mieszkania lub domu. Tego właśnie nauczysz się na naszym szkoleniu przeprowadzanym w Szkoleniowej Placówce Oświatowej CREATOR w mieście Wrocław. Nasz kurs projektowania wnętrz przyda się nie tylko do rozpoczęcia nowej ścieżki zawodowej, ale także do zmiany i odświeżenia swojego wnętrza. Zdobyta wiedza prosto z rąk profesjonalistów umożliwi Ci zostanie home stagerem. Będziesz mógł przygotowywać nowo powstałe nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Zapisz się na kurs projektowania wnętrz w mieście Wrocław! Odnieś sukces z firmą CREATOR


Na nasze szkolenie z projektowania wnętrz zapraszamy dosłownie wszystkich. Jest ono przeznaczone zarówno dla młodych osób szukających ciekawych możliwości rozwoju jak i osób chcących rozpocząć nowe zajęcie lub zmienić obecną branżę. W firmie CREATOR uświadamiamy, że nigdy nie jest za późno na rozwój. Podziwiasz program Doroty Szelągowskiej? Jest to jedna z naszych absolwentek odnosząca bardzo duże sukcesy w świecie architektury wnętrz. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty też dołączył do grona tych osób. Ustalona cena za nasz kurs projektowania wnętrz obejmuje nie tylko zajęcia prowadzone z najlepszymi specjalistami, ale również dodatkowe materiały, które udostępniamy wszystkim uczestnikom. Możesz również wziąć udział w konkursie na najlepszy projekt, a także skorzystać z bezpłatnych i indywidualnych konsultacji przeprowadzanych w jednych z najbardziej znanych pracowniach projektowych w mieście Wrocław: Duncan i BoConcept oraz Studio Forma 96. Wszystkich zainteresowanych uczestników zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółowy plan kursu!

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Info tel.: 504 222 373

Telefon biuro: 022 759 16 02
Faks biuro: 022 759 16 02

Zajęcia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni 

Konkursy

zdj.nagrody wiadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Warsztaty