Kurs projektowania wnętrz z CREATOR to Twoja szansa! Już dziś zastanów się nad uczestnictwem

W naszej placówce uważamy, że projektowanie wnętrz to niezwykle interdyscyplinarne zajęcie, wymagające od aranżującego fachowej wiedzy z wielu dziedzin oraz niemałego zaangażowania na różnych płaszczyznach – począwszy od poznania oczekiwań klienta, aż po realizację jego wizji w swoim własnym stylu. Nie wystarczy wyłącznie stworzyć estetyczne wnętrze; dodatkowo musi być ono funkcjonalne oraz ergonomiczne. Czujesz, że masz chęci i umiejętności potrzebne do zostania projektantem wnętrz? Już dziś zapisz się na jeden z kursów CREATOR, podczas którego wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę, którą z powodzeniem zastosujesz podczas codziennej pracy jako projektant. Dopiero zaczynasz? A może masz już za sobą nieco doświadczenia? U nas każdy znajdzie kurs projektowania wnętrz dla siebie.

Kładziemy równy nacisk na teorię i praktykę – u nas dowiesz się, co znaczy być projektantem

Nie przebieramy w półśrodkach, współpracując wyłącznie z doświadczonymi, renomowanymi specjalistami. To właśnie oni dzielą się swoją wiedzą z kursantami, podczas zajęć przekazując im esencję czystej, przydatnej wiedzy. Stawiamy na konkretne, a przy tym wysoce indywidualne podejście do każdego kursanta. W trakcie trwania kursu przedstawiamy fundamenty profesjonalnego projektowania, a także rozwijamy tematy, które przez wielu są pomijane, a tymczasem stanowią naprawdę istotny zakres wiedzy dotyczącej projektowania. To właśnie u nas dowiesz się więcej na temat historii sztuki i wnętrz mieszkalnych na przestrzeni wieków, poznasz tajniki rysunku odręcznego, a także moc, jaka tkwi w odpowiednim operowaniu paletą barw w poszczególnych wnętrzach. Wiedza to potęga, a nasz kurs projektowania wnętrz jest tego najlepszym dowodem. Każdy kursant przechodzi u nas ścieżkę od koncepcji do szczegółowej realizacji swojego projektu, mając szansę zostać zauważonym przez naszych partnerów i nawiązać z nimi współpracę. Wierzymy, że wybór kursu projektowania wnętrz może stanowić kluczowy krok w karierze – dlatego oferujemy naprawdę wysoki poziom nauki, stawiając zarówno na teorię, jak i praktykę. Jesteśmy gotów Towarzyszyć Ci w Twojej nowej ścieżce projektanta wnętrz.

Pasja i kariera w jednym? Nasi kursanci udowadniają, że to możliwe!

Największą dumą placówki CREATOR są przede wszystkim jej kursanci. Można o nich usłyszeć w mediach, za sprawą programów telewizyjnych, wywiadów czy ich własnych podcastów. To właśnie oni stanowią najlepszy dowód na skuteczność naszego kursu projektowania wnętrz i tego, że uczynienie ze swojego hobby źródła zarobku nie jest czymś niemożliwym – wręcz przeciwnie. Jako pierwsza, a przy tym jedyna, firma na rynku, opracowaliśmy autorską formułę konkursów na najlepszy projekt. Organizujemy również wydarzenia w pełni poświęcone nowoczesnym trendom w aranżacjach wnętrz, współpracując przy tym z czołowymi markami. Zapisując się na kurs projektowania wnętrz CREATOR, możesz liczyć na nasze wsparcie od samego początku. Organizujemy zarówno kursy stacjonarne, jak i online, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. A jeśli interesuje Cię wyłącznie jeden aspekt z kursu (np. projektowanie pokojów dla dzieci, dobór barw i deseni we wnętrzu czy historia wnętrz od antyku do współczesności), wybierz jedno ze szkoleń online. Na zainteresowanych czyha szereg promocji i przecen. Już dziś zacznij przyswajać wiedzę z najlepszymi!

Kategorie: BlogMożliwość komentowania Kurs projektowania wnętrz z CREATOR to Twoja szansa! Już dziś zastanów się nad uczestnictwem została wyłączona