Warsztaty wnętrz, kurs aranżacji wnętrz i inne zajęcia

Architektura wnętrz to Twoja pasja? Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda w praktyce projektowanie ogrodu? Zapisz się na kurs i zdobądź nowe umiejętności. Poniżej znajdziesz szczegółowy wykaz szkoleń, jakie możemy Ci zaproponować. Kursy projektowania wnętrz oraz inne zajęcia odbywają się m.in. na terenie Politechniki w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia, Kraków, Wrocław, czy Warszawa.
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Jeśli projektowanie wnętrz to dziedzina, w której pragniesz się rozwijać, wybierz kurs organizowany przez Niepubliczną Placówkę Oświatową CREATOR. Zapraszamy!

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty