W ostatnim czasie coraz więcej usług dostępnych jest w formie online. Internetowe kursy pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze na dojazdy i zgłębiać wiedzę w zaciszu własnego domu. Dzięki e-learningowi możemy uczyć się we własnym tempie, wracać do nagranych lekcji i robić notatki bez rozpraszaczy. To również świetne rozwiązanie dla osób z napiętym grafikiem.

Design i aranżowanie przestrzeni to także dziedzina, którą można przenieść do świata online. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw technologii i stworzyć kolejne miejsce do nauki w internetowej przestrzeni. Postawiliśmy na wygodę użytkownika i elastyczność.

Oferujemy szkolenia projektowania wnętrz od podstaw, nauki najbardziej znanych i najczęściej wykorzystywanych przez architektów programów architektonicznych – ArchiCAD 26 oraz Sketchup Pro.

Lekcje wideo zostały nagrane przez doświadczonych wykładowców, którzy kochają piękne wnętrza i uwielbiają dzielić się wiedzą z branży. To właściciele pracowni projektowych i wielbiciele designu. Każde szkolenie zapewnia całodobowy dostęp do omawianych zagadnień przez minimum 90 dni. Modułom towarzyszą testy cząstkowe i egzamin zaliczeniowy. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej, potwierdzający zdobycie nowych umiejętności.

Kursy projektowania wnętrz online mają także tę zaletę, że są dużo tańsze niż kursy stacjonarne, a zapewniają również wysoki poziom nauczania i gwarantują zdobycie niezbędnej wiedzy do tego, aby rozpocząć zawodową przygodę w świecie architektury wnętrz i designu.

Kurs podstawowy projektowania wnętrz kosztuje 890 zł, a kurs nauki programu Sketchup Pro to jedynie 390 zł! Sprawdź również inne nasze szkolenia i zacznij naukę choćby dziś!

Marzy Ci się projektowanie wnętrz bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z naszej oferty profesjonalnych szkoleń na platformie e-learningowej. Z nami stworzysz autorskie wnętrze krok po kroku i zmienisz pasję w zawód!

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz