Uwielbiasz dekorować wnętrza ? Stylizujesz własne mieszkanie, a znajomi proszą Cię często o porady? Myślisz już od dawna, że może warto byłoby zacząć zawodową przygodę z aranżacją wnętrz, ale brakuje Ci odwagi? Zrób pierwszy krok w 2018. Creator oferuje wyjątkowy i jedyny kurs - stylista wnętrz - interior designer, który odbywa się w Warszawie, w weekendy, w godz.10.00-16.00. Nowatorska formuła naszych zajęć opracowana w oparciu o doświadczenie najlepszych profesjonalistów z branży, pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej, od podstaw i wykorzystania jej przy stylizacji wnętrz zarówno dla indywidualnych inwestorów, jaki i do sesji zdjęciowych. 


Kurs skierowany jest do :

 

  • osób indywidualnych pasjonujących się dobrym wzornictwem i pragnących poznać tajniki dobrej stylizacji wnętrza
  • dla osób indywidualnych, którzy pragną zająć się zawodowo stylizacją wnętrz i zdobyć umiejętności kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdego  klienta
  • Absolwentów kursu projektowania wnętrz, którzy chcieliby poszerzyć swą wiedzę
  • właścicieli i pracowników firm zajmujących się kompleksową zabudową, wyposażeniem, aranżacją i projektowaniem wnętrz

 

JESTEŚMY JEDYNĄ FIRMĄ, KTÓRA OFERUJE MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA SIĘ Z TAK DUŻĄ GRUPĄ NAJLEPSZYCH PROFESJONALISTÓW W POLSCE; STYLISTAMI I PROJEKTANTAMI Z BRANŻY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ, STYLIZACJI, WZORNICTWA UŻYTKOWEGO, PRZEMYSŁOWEGO I NOWOCZESNEGO DESIGNU, ZDOBYWCAMI WIELU NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ. DO WSPÓŁPRACY ZAPROSILIŚMY STYLISTKI WSPÓŁPRACUJĄCE NA CO DZIEŃ PRZY SESJACH Z MAGAZYNAMI WNĘTRZARSKIMI. Spotkacie się u nas m.in. z Patrycją Sapiełkin-Strupiechowską  i Chie Piskorską, Wandą Modzelewską, Radosławem Archamowiczem,Magdaleną Fedorowicz-Boule, Ewą Mierzejewską, Dagmarą Jakubczak, Anną Grużewską.


Naszymi partnerami są najlepsze firmy z dziedziny stylistyk wnętrzarskich, designu, wzornictwa użytkowego i przemysłowego wyznaczające nowe trendy na rynku wnętrz . Do współpracy z nami zaprosiliśmy m.in. BoConcept, Długą Showroom, Kare Design, 60Bag, Britop, Viabizzuno, CablePower, Puff Buff, Hastens.

Tylko u nas możecie spotkać się z redaktor naczelną Czas na Wnętrze i uzyskać wiele cennych informacji o pracy stylisty, współpracy z klientami , magazynami i jak funkcjonować na rynku. Macie też niepowtarzalną możliwość spotkać się z właścicielkami dwóch wiodących blogów o tematyce wnętrzarskiej - Ewa i Wnętrze i Forelements, i dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce.

 

Patronat medialny nad naszymi kursami sprawują prestiżowe i opiniotwórcze magazyny i portale zajmujące się tematyką stylizacji, aranżacji, projektowaniem wnętrz i nowoczesnym designem, między innymi: Weranda, Czas na Wnętrze, Domplusdom.pl, Designteka.pl, Meble.pl, Biznes.meble.pl, Domowy.pl, Sophisti, Luxury&Style.

Zajęcia odbywają się w formie wykładów i prezentacji multimedialnych, a także ćwiczeń i warsztatów.

Dodatkowo, tylko u nas, w ramach kursu, można skorzystać z udziału w warsztatach florystycznych, pod czujnym okiem profesjonalistów. Warsztaty polegają na wykonaniu zadanego elementu wystroju wnętrza, do określonej stylistyki. Wszystkie materiały do warsztatów są zawarte w cenie kursu. Stworzony własnoręcznie projekt - element dekoracji wnętrza, staje się własnością Kursanta, który można zabrać do domu.

Podczas jednej edycji, Uczestnicy kursu odbywają zajęcia edukacyjne w kilku różnych designerskich wnętrzach - w BOCONCEPT Warszawa, w DŁUGA showroom , w DOMOTECE, w GALERIACH VENIS i apartamentach pokazowych QBIK/ Woronicza zaprojektowanych przez znanych projektantów m.in.Macieja Zienia.

Zwieńczeniem zdobytej wiedzy jest przygotowanie autorskiej stylizacji planu zdjęciowego o określonym stylu, funkcji i estetyce z wykorzystaniem designerskich i dobrych wzorniczo elementów wyposażenia. Plany zdjęciowe, których jest kilka do wyboru, dla kilku zespołów jednocześnie, są przygotowywane w oparciu o kanony i standardy sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Sesje fotograficzne ze stylizacji, wykonane przez profesjonalnego fotografa, zamieszczane zostaną w mediach reprezentowanych przez naszych Patronów Medialnych.

 

 

BoConcept salon  luminosf 

 salon BOCONCEPT Warszawa                    salon LUMINOSFERA           

 

qubik

salon pokazowy QBIK

 

warsztaty Boconcept warsztaty Domoteka 

warsztaty w BoConcept             warsztaty w Domotece

 

dekoracje stou Venis

warsztaty dekoracji stołu    warsztaty w Galerie Venis

 

Tylko u nas dowiecie się jak stawiać pierwsze kroki w zawodzie designera i stylisty.

 

9design 9design2

 przygotowania do stylizacji - poszukiwanie odpowiednich elementów wyposażenia

 

Szczegółowa tematyka zajęć:

•    Design i jego historia – główne nurty, cechy charakterystyczne

•    Ikony designu, wzornictwo, meble, projektanci, designerzy

•    Design koncepcyjny, a design przemysłowy

•    Stylistyki wnętrzarskie – obowiązujące trendy, charakterystyka poszczególnych stylów

•    Współczesna dekoracja wnętrz – najnowsze trendy, elementy charakterystyczne

•    Sposoby poszukiwania inspiracji

•    Kompozycja we wnętrzu jako podstawowy element stylizacji wnętrza –

     zasady ergonomii, proporcje, formy, określenie funkcji wnętrza, określenie

     oczekiwań klienta

•    Iluzje optyczne czyli wpływ barw, wzorów i deseni na charakter,

     postrzeganie i odbiór wnętrza.

•    Budowanie nastroju poprzez dobór właściwych elementów stylizacji

•    Detal we wnętrzu, dobór i zastosowanie materiałów,

     najnowsze tendencje

•    Piąty wymiar architektury - światło we wnętrzu - ważny element budujący

     styl wnętrza – rodzaje oświetlenia, sposoby zastosowania, trendy

•    Tkaniny we wnętrzach

•    Artykuły wyposażenia wnętrz, armatura łazienkowa, salon, sypialnia – sposoby\

     zastosowania, funkcje,  najnowsze trendy

•    Tworzenie kilku planów stylistycznych do profesjonalnej sesji zdjęciowej  

     w kilku grupach pod okiem profesjonalnego fotografa specjalizującego się

     w sesjach do magazynów wnętrzarskich

•    Warsztaty kreatywne: zajęcia florystyczne - wszystkie 

     produkty (w cenie kursu) Uczesnicy otrzymują na własność

 

 

  

PICT0044 aPICT10038

 Zajęcia ze sławami designu - Martą Niemywską i Dawidem Grynaszem.

 

 

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty