Kurs komputerowy projektowania wnętrz - nowatorska formuła
office-620823  340 adult-1850005  340 student-849825  340 
Zapraszamy na podstawowy, komputerowy kurs projektowania wnętrz, który odbywa się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni. Jest to nasza autorska, nowatorska formuła, która obejmuje podczas jednego szkolenia wykłady z zakresu projektowania wnętrz, warsztaty manualne i ćwiczenia projektowe z wykorzystaniem programu komputerowego. Zapewniamy naukę jego obsługi od podstaw. Zajęcia na własnym laptopie.
Kurs komputerowy projektowania wnętrz Creator jest kompilacją kursu podstawowego projektowania wnętrz i szkolenia z nauki programu ArchiCAD. 
Jego autorską formułę opracowaliśmy w oparciu o najwyższe standardy i doświadczenie naszych wykładowców, a także profesjonalnych trenerów specjalizujących się w nauce programu ArchiCAD.
Obecnie jest to jedyny taki kurs na rynku, który obejmuje oprócz zajęć prowadzonych w formie wykładów, prezentacji multimedialnych, warsztatów i ćwiczeń projektowych w formie manualnej, aż 36 godz. zegarowych pracy w programie Archicad.  
Zajęcia obrazują całą drogę jaką przechodzi projektant wnętrz od pomysłu i powstania pierwszej koncepcji do realizacji projektu wnętrza mieszkalnego i wykorzystania narzędzia do pracy jakim jest program komputerowy.Zaliczeniem kursu jest opracowanie profesjonalnego projektu przestrzeni mieszkalnej, który przygotowuje się w miarę zdobywania wiedzy, częściowo w domu i częściowo na zajęciach, w dni, kiedy jest nauka Archicada. Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, home staging, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
Nasi Studenci otrzymują na zakończenie Międzynarodowy Certyfikat Archicad Graphisoft i zaświadczenie ukończenia kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Każdy Uczestnik zajęć otrzymuje roczną licencję edukacyjną programu Archicad. 

Zakres tematyczny całego szkolenia to:
- część wykładowo/warsztatowa kursu podstawowego projektowania wnętrz  – znajduje się tutaj : https://www.creator.net.pl/kursy/kursy-projektowania-wnetrz
- część komputerowa kursu podstawowego – aż 36 godz. zegarowych, to :
- nauka posługiwania się programem Archicad od samych podstaw - nauka interfejsu i funkcji
- wykonywanie rysunków technicznych projektów mieszkań –  wymiarowania, rzuty, widoki, przekroje,
- wykonywanie modeli ścian, rozwinięcia otworów okiennych,drzwiowych,własnych obiektów,zestawienia powierzchni stolarki
- dobór materiałów, kolorystyki, deseni – ustalanie parametrów
- praca z bibliotekami zewnętrznym – pobieranie i doładowywanie obiektów
- elektryka , światło sztuczne, dzienne – ustawianie światła, możliwości ustawiania wizualizacji scen
- tworzenie sufitów, podłóg, otworowanie stropów, schody
- opracowanie plansz do wydruku, praca na warstwach, teksturowanie
- wizualizacje wnętrz, widoki – ustawienia, perspektywa i aksonometria 

Na zajęciach Studenci pracują na własnych laptopach i dzięki temu mają możliwość ćwiczenia zadań projektowych prezentowanych na zajęciach, w domu. 

Istnieje możliwość skorzystania jedynie z kursu podstawowego nauki programu Archicad - aż 36 godz.  zegarowych  

Zapraszamy też na kurs Artlantis i Twinmotion - Wrocław - więcej info. tutaj https://www.creator.net.pl/kursy/kursy-komputerowe

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty