KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Kurs projektowania wnętrz cieszy się coraz większą popularnością. W końcu kto z nas nie marzy o tym, aby jego pomysły przekuć w wyjątkowo piękne i zachwycające wnętrza? Spod skrzydeł naszej Szkoleniowej Placówki Oświatowej CREATOR wychodzą wysokiej klasy projektanci brylujący na rynku aranżacji wnętrz. Wśród uczestników kursu można spotkać zarówno młode osoby szukające dodatkowych możliwości rozwoju, jak i starsze chcące się przebranżowić, bądź rozwinąć swoją pasję. W firmie CREATOR spełnisz wszystkie swoje cele! Po ukończonym kursie wydajemy świadectwo potwierdzające zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji zawodowych! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych chcących zgłębić tajniki projektowania wnętrz!

Zdecyduj się na kurs urządzania wnętrz – niech w każdym pomieszczeniu zagości piękno

Nasze kursy projektowania wnętrz są przeznaczone do wszystkich osób zarówno do absolwentów uczelni wyższych, praktyków chcących podszkolić swój warsztat, jak również hobbystów, dla których aranżacja wnętrz to największa pasja. Aby wziąć udział w szkoleniu nie musisz posiadać jakiejkolwiek wiedzy z zakresu aranżacji wnętrz – wszystkiego nauczymy Cię od podstaw! Na oferowanych przez nas szkoleniach zdobędziesz wiedzę z szerokiego zakresu jakim jest urządzanie wnętrz, a także będziesz mieć możliwość wykonania samodzielnego projektu. Kurs dekoratora wnętrz prowadzony jest przez profesjonalistów, zarówno wykładowców wyższych uczelni jak i firm jak i właścicieli pracowni, od lat specjalizujących się w tematyce projektowania. Dbamy o to, aby wszyscy nasi kursanci czerpali wiedzę od najlepszych! Czego nauczysz się podczas szkolenia? Zgłębisz m.in. tajniki:

  • historii sztuki i wnętrz mieszkalnych
  • rysunku technicznego,
  • rysunku odręcznego,
  • wykorzystania barw i materiałów.

W atrakcyjnej cenie oferujemy Ci kurs, po którym uzyskasz odpowiednie kwalifikacje zawodowe umożliwiające szybkie rozpoczęcie kariery dekoratora.

Nigdy nie jest za późno na rozwój pasji! Kurs projektowania wnętrz to Twoja szansa na zmianę

Co zyskujesz wybierając kurs architektury wnętrz przeprowadzany przez naszą Szkoleniową Placówkę Oświatową CREATOR? Przede wszystkim gwarancję, że zdobędziesz niezbędną wiedzą prosto od wykwalifikowanej kadry. Na swoim koncie mamy duże grono zadowolonych absolwentów, odnoszących sukcesy. Ty również masz szansę na dołączenie do nich! Dodatkowo, decydując się na to szkolenie poznasz mnóstwo osób, z którymi podzielisz swoją pasję, a także wymienisz się cennymi doświadczeniami. Przy realizowaniu autorskiego projektu nasi specjaliści służą pomocą. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu. Naszym priorytetem, poza przekazaniem profesjonalnej wiedzy jest zapewnienie wszystkim zainteresowanym dobrej atmosfery. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w każdej chwili zadbać o swój rozwój i zrealizować ukryte marzenia lub spełnić dawne pragnienia. Wystarczą tylko Twoje chęci i kreatywne podejście, my zajmiemy się całą resztą! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez e-mail lub formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!