Dyplomowany architekt wnętrz, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża. Członek IIDA - International Interior Design Association, Chicago, USA. Wieloletni wykładowca Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Prowadzi autorską pracownię projektowania wnętrz Sikora Wnętrza. Laureat wielu konkursów (m.in. 1 miejsce za najlepsze wnętrze Trójmiasta w 2014 w konkursie Homebook.pl). Jego projekty są publikowane w magazynach o tematyce architektura/wnętrza  czy na pierwszych stronach portali jak np. bryla.pl i wybocza.pl .Autor kilkudziesięciu zrealizowanych projektów wnętrz prywatnych i publicznych m.in. Stacji Kultura w Rumi - rewitalizacji wnętrz dworca w Rumi, Kościoła św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Sopoteki w Sopocie czy wnętrz osiedli mieszkaniowych. Członek jury w konkursach o tematyce architektura / wnętrza ( np. Flügger ).

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty