mgr. inżynier architekt Dominika Dyl

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.
Współpracuje z biurem tłumaczeń profesjonalnych Quendi sp.z o.o. w zakresie konsultacji merytorycznej książek z dziedziny architektury. Jest projektantem wnętrz w pracowni Kulczyński Architekt sp. z o.o. Współpracuje z firmą deweloperską Delpha Investments w zakresie projektowania i przeprojektowania wnętrz mieszkalnych. Jest też asystentem projektanta w Pracowni Architektonicznej RR, współpracuje z sieciami sklepów w centrach handlowych, opracowuje projekty wnętrz biurowych (PZU, Rodarco, Komex) i mieszkalnych. Jest także projektantem i asystentem wynajmu w firmie deweloperskiej Redis Legnicka Devco sp z o.o. (proj. Magnolia Park, Wrocław). Projektant wnętrz w salonach Nike.

Konkursy

zdj.nagrody wiadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Warsztaty