CREATOR nie ma ograniczeń – każda osoba głodna wiedzy z zakresu projektowania wnętrz znajdzie w naszej ofercie kurs specjalnie dla siebie. Wykształcenie? Nie liczy się. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kompetencje i zdobyć umiejętności pomocne w wybiciu się na rynku pracy. Nasi eksperci uczą wszystkiego od podstaw, a każde szkolenie kończy się uzyskaniem odpowiednich kwalifikacji zawodowych potwierdzonych certyfikatem.

Czego można się od nas spodziewać? Konkretów!

Podczas szkolenia wysoki nacisk kładziemy na połączenie wiedzy z zastosowaniem praktycznym. Nasi specjaliści (wykładowcy uczelni wyższych, właściciele firm i biur projektowych) od kilku lat przekazują wiedzę na tematy takie jak historia sztuki i wnętrz mieszkalnych, form rysunku czy barw i materiałów, jakie powinno się ze sobą łączyć w celu uzyskania pomieszczenia stylowego, jak i funkcjonalnego. Zajęcia praktyczne obejmują tworzenie samodzielnych projektów, poznanie od podstaw całego procesu związanego z zaprojektowaniem odpowiedniego wnętrza, a także obsługę programów mających na celu usprawniać czynności i zaoszczędzić sporo czasu. Dostępne są u nas trzy rodzaje szkoleń – kurs podstawowy, komputerowy kurs projektowania wnętrz połączony z systemem Archicad (kończony Certyfikatem Archicad Graphisoft), a także zaawansowany kurs tworzenia wnętrz. Różnią się od siebie zakresem nauk, jednak mają podobne zasady. System wykładów przeplata się z wiedzą praktyczną, co powoduje idealnie dopełniony kurs, przygotowujący do wykonywania zawodu projektanta lub jego asystenta. Stale ulepszamy nasze kursy, doskonale zdając sonie sprawę z faktu, że świat zmierza do przodu. Funkcjonujemy w Krakowie, Wrocławiu, Gdyni i Warszawie. Wspieramy naszych kursantów przez cały proces kształcenia się, zachwyceni ich kreatywnością. Spod naszych skrzydeł wychodzą osoby, które mają predyspozycje do zaistnienia w świecie projektowania wnętrz – uzupełniamy ich wiedzę i przekuwamy ją w umiejętności. Kurs projektowania wnętrz jest u nas czystą przyjemnością, dającą często kolokwialne efekty i zmieniającą pole widzenia i ścieżkę kariery dla osób zainteresowanych designem i przekształcaniem planu w realne działania.

Garniec złota na krańcu tęczy. O zaletach uczęszczania na kursy

Aby sprostać współczesnym wymaganiom rynku pracy, należy stale kształcić się i zdobywać nowe, potrzebne umiejętności – a właśnie to dają kursy. Osoba posiadająca konkretne kwalifikacje będzie o wiele lepiej wypadała na tle reszty osób starających się o pracę. Dodatkowo posiadanie w swoim CV rubryki odnośnie szkoleń sprawia, że pracodawca stwierdza po tym czy jako pracownik będziesz osobą dążącą do samorozwoju , czy spoczniesz jedynie na laurach, a wykonywane czynności będą wyłącznie automatyczne. Kursy to także konkretny argument dla osób, które już znalazły swoje miejsce w branży – ich posiadanie zwiększa twą wartość jako pracownika, przez co możesz ubiegać się o podwyżkę. Wykwalifikowani pracownicy są niczym tytułowe kotły pełne złota – każdy chciałby ich posiadać. Udział w szkoleniach ukazuje zaangażowanie i stałe dążenie do bycia lepszym; często odbiór przekazu jest pozytywny. Kursy są więc przydatne w wielu życiowych sytuacjach. Nie należy rezygnować z możliwości będących na wyciągnięcie ręki.

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz