Jesteśmy zaangażowanym zespołem.

O nas

O nas

Firma CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, mającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Podlega nadzorowi oraz kontroli Kuratorium Oświaty. Posiada też wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Wystawiamy świadectwo ukończenia kursu w formie świadectwa na druku MEN – zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty z 2006 r., potwierdzające zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji zawodowych.

Prowadzimy profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów – prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. Oferujemy też zajęcia z obsługi programów komputerowych, po których uzyskuje się międzynarodowy certyfikat firmy GRAPHISOFT. Zajęcia odbywają się w Warszawie i w Krakowie na terenie Politechniki – w dogodnych punktach komunikacyjnych. We Wrocławiu w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Prowadzimy autorskie szkolenia oparte na wieloletnim własnym doświadczeniu, naszych wykładowców i firm, z którymi współpracujemy. Kursy CREATOR mają charakter interaktywny. Skłaniamy naszych Studentów do twórczej, kreatywnej pracy. Dbamy o to, aby każdy uczestnik miał bezpośredni kontakt z wykładowcą. Jest to szczególnie istotne podczas ćwiczeń i zajęć warsztatowych. Wysoką jakość merytoryczną łączymy z sympatyczną atmosferą. Potwierdzeniem tego są listy, które można przeczytać w zakładce „Referencje”.

Jesteśmy wyjątkowi w branży. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą, pracownikami wyższych uczelni. Mają oni nie tylko wiedzę praktyczną – zdobywaną na co dzień przy tworzeniu autorskich projektów w swoich pracowniach, ale także umiejętności dydaktyczne i dar przekazywania wiedzy.

Jako jedyni organizujemy oraz oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe czy warsztaty. Pierwsi w Polsce opracowaliśmy autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym. Ich zwycięzcy są promowani w najbardziej prestiżowych magazynach, a także portalach zajmujących się tematyką wnętrz, ogrodów, szeroko pojętego designu. Otrzymują też nagrody rzeczowe.

Patronat medialny nad naszymi kursami sprawują: Weranda, Weranda Country, Czas na Wnętrze, Domplusdom.pl, designteka.pl, meble.pl, biznesmeble.pl, Luxury&Style, Decodom.

Naszą ambicją jest przekazanie jak najszerszej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej z dziedzin związanych z projektowaniem, ogrodami, mieszkaniami oraz domami. Zajęcia obrazują drogę, jaką musi przejść każdy twórca – od inspiracji, stworzenia koncepcji, do jej praktycznej realizacji przy uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań Klienta.

Podczas zajęć Nasi Kursanci zdobywają umiejętności na podstawie realizowania własnych etiud projektowych i ćwiczeń umiejętności komponowania przestrzeni. Poznają wiedzę z zakresu historii sztuki, rysunku technicznego, odręcznego, wizualizacji, wykorzystania barw i materiałów. Ćwiczą manualne zdolności z zakresu rysowania. Podczas zajęć warsztatowych zajmują się aranżacjami zadanych przestrzeni o określonych funkcjach np. kuchni, łazienki czy poddasza.

Najwyższej klasy profesjonaliści, którzy prowadzą zajęcia, gwarantują możliwość uzyskania niezbędnej wiedzy oraz praktycznego przygotowywania własnych projektów, wraz z ich bieżącą korektą czy oceną.

Podstawą uzyskania zaświadczenia o ukończonym kursie jest przygotowanie i prezentacja autorskiego projektu – dowolnie wybranego wnętrza, ogrodu i stylizacji.

Atrakcyjne ceny

Cenimy sobie zadowolenie swoich klientów i staramy się dostosować ceny do ich możliwości, oferując atrakcyjne rabaty i promocje.

Profesjonalizm

Dbamy o to, by nasze szkolenia były prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i doświadczenie.

Nowoczesność

Stosujemy nowoczesne metody nauczania i korzystamy z nowych technologii, co pozwala na efektywne i skuteczne przekazywanie wiedzy

Doświadczenie

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń projektowania wnętrz, co gwarantuje wysoką jakość prowadzonych zajęć.