Beata Piotrowska-rodowita wrocławianka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, 14-letnia żona, 12-letnia matka, właścicielka psa, księgowa z duszą artysty.

Niejednokrotnie działamy pod wpływem impulsu. I tak właśnie powstał projekt, w ramach kursu, organizowanego przez firmę szkoleniową CREATOR. Okazało się bowiem, że znajoma weźmie udział w wyprawie wspinaczkowej na Kilimandżaro. Tematyką himalaizmu interesowałam się od dawna. Od zainteresowań, po pomysł na aranżację wnętrza, a efektem projekt mieszkania dla himalaisty. Co mogę powiedzieć o wnętrzu? Męskie, minimalistyczne, z domieszką TYBETU i światowego designu. W aranżacji postawiłam na naturę, drewno i kamień. Moim ulubionym pomieszczeniem jest sypialnia. Ścianę za łóżkiem zdobi tapeta z widokiem skał. Łóżko, z serii lewitujących łóżek  nawiązuje w tematyce do ekstremalnych, himalajskich noclegów. To właśnie stało się inspiracją do takiego rozwiązania. Uzyskano dzięki temu oryginalny,  ciekawy element dekoracyjny, odwołujący się w swej tematyce do pasji inwestora.

Pamiętajmy, że każde wnętrze może być ciekawe, jeśli tylko przelejemu mu duszę. Będzie nasze, jeśli nadamy mu nutę, tego co nam w sercu gra.