O nas

Firma CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, posiadającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Podlega nadzorowi i kontroli Kuratorium Oświaty. Posiada też wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.


Wystawiamy certyfikaty ukończenia kursu, w formie świadectw, wydawane na drukach MEN, zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty z 2006r., potwierdzające zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji zawodowych.


Prowadzimy profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów - prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. Oferujemy też zajęcia z obsługi programów komputerowych, po których uzyskuje się międzynarodowy certyfikat firmyGRAPHISOFT. Zajęcia odbywają się w Warszawie, w budynku Rektoratu, na Akademii Sztuk Pięknych, w uroczym otoczeniu, w samym centrum Warszawy, niedaleko Starówki, a także na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, przy pl.Matejki, w samym sercu miasta i we Wrocławiu, w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich.


Prowadzimy autorskie szkolenia oparte na wieloletnim doświadczeniu własnym, naszych wykładowców i firm z którymi współpracujemy. Nasze kursy mają charakter interaktywny. Skłaniamy naszych Studentów do twórczej, kreatywnej pracy. Dbamy o to by każdy uczestnik naszego kursu miałą bezpośredni kontakt z wykładowcą. Jest to szczególnie istotne podczas ćwiczeń i zajęć warsztatowych. Wysoką jakość merytoryczną łączymy z sympatyczną i twórczą atmosferą. Potwierdzeniem tego są listy, które można przeczytać w zakładce "Referencje".

 

Jesteśmy wyjątkowi w branży. Nasi wykładowcy to wykwalifikowana kadra, pracownicy wyższych uczelni. Posiadają nie tylko wiedzę praktyczną, zdobywaną na codzień przy tworzeniu autorskich projektów w swoich pracowniach, ale także umiejętności dydaktyczne i dar przekazywania wiedzy.

 

Jako pierwsi i jedyni organizujemy i oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe i warsztaty.

 

Pierwsi i jedyni w Polsce opracowaliśmy autorska formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

 

Zwycięzcy i ich projekty są promowane w najlepszych i najbardziej prestiżowych magazynach i portalach zajmujących się tematyką wnętrz, ogrodów i designu. Otrzymaja też nagrody ufundowane przez firmę BoConcept i tendom.pl.

 

Patronat medialny nad naszymi kursami sprawują : Weranda, Weranda Country, DesignAlive, Czas na Wnętrze, Designteka.pl, meble.pl, biznesmeble.pl, Luxury&Style. 

 

Głownym fundatorem nagród dla zwycięzców za najlepszy design jest firma BoConcept. Głównym fundatorem nagród dla zwycięzców za spójność stylistyczną jest firma tendom.pl.

 

Naszą ambicją jest przekazanie jak najszerszej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej z dziedzin związanych z projektowaniem, ogrodami, mieszkaniami i domami. Zajęcia obrazują drogę, jaką musi przejść każdy twórca, od inspiracji, stworzenia koncepcji, do jej praktycznej realizacji, przy uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Podczas zajęć, Nasi Kursanci, zdobywają praktyczną wiedzę, w oparciu o którą realizują własne etiudy projektowe oraz ćwiczą umiejętności komponowania przestrzeni. Poznają wiedzę z zakresu historii sztuki, rysunku technicznego i odręcznego, wizualizacji, wykorzystania barw i materiałów. Ćwiczą manualne zdolności z zakresu rysowania i malowania. Podczas zajęć warsztatowych zajmują się aranżacjami zadanych przestrzeni o określonych funkcjach jak np.kuchni,łazienki czy poddasza.

 

Najwyższej klasy profesjonaliści, którzy prowadzą zajęcia, gwarantują Państwu możliwość uzyskania niezbędnej wiedzy i praktycznego przygotowywania własnych projektów, wraz z ich bieżącą korektą jak i oceną.

 

Podstawą uzyskania zaświadczenia o ukończonym kursie jest przygotowanie i prezentacja autorskiego projektu, dowolnie wybranego wnętrza, ogrodu i stylizacji.

 

Referencje

 

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty