Zwycięzcy organizowanych przez nas konkurów na najlepszy projekt są promowani przez prestiżowe magazyny i portale. Tym razem prezentujemy kolejną publikację - projekt p. Małgosi Masek z Warszawy, na portalu decodom.pl :) Zajrzyjcie do naszej zakładki Absolwenci - tam zobaczycie osiągniecia niektórych z Nich :)

masek1 masek3 masek2

Bardzo nam miło :)

       Living room kurs Creator   

Najbliższe edycje rozpoczną się już w pierwszym kwartale przyszłego roku! Liczba miejsc ograniczona! 
Kursy odbędą się jak w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i w Gdyni.

kurs komputerowy Archicad

Wystawiamy świadectwa na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej i anglojęzyczny certyfikat Graphisoft. Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Wrocław. 

kurs komputerowy projektowania wnętrz Archicad

Klauzula informacyjna RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy:

 

 1. Administratorem danych osobowych jest CREATOR Małgorzata Stawińska z siedzibą Komorowie, ul. Bugaj 3, kod pocztowy 05-806, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. tel. 227591602, 504222373.

 3. Przekazane dane osobowe przetwarzane będą jedynie w celu realizacji szkoleń, obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia, a także do wystawienia zaświadczenia ukończenia kursu.

 4. Kategorie danych osobowych obejmują m.in. imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres, dane dedykowane do procesu/usługi/;

 5. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

 6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że Pani/Pan wyrazi sprzeciw wobec przetwarzania danych;

 7. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

 8. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ustawy z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) lub przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1);

 9. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu;

 10. Dane pochodzą od osób, których dane dotyczą;

 11. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne;

Panel architektówSESJA WNĘTRZARSKA


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pełen harmonogram znajdziecie tutaj:
http://okkdesign.pl/okk-design/

Rejestracja bezpłatna:
http://okkdesign.pl/rejestracja/

 

 

Organizujemy konkursy na najlepszy projekt zaliczeniowy. Laureaci naszych szkoleń są promowani w mediach zajmujących się tematyką wnętrzarską przez naszych Patronów Medialnych. Publikują oni informacje o projekcie i autorze. Zwycięzcy otrzymują też nagrody rzeczowe od naszych Partnerów. Wystawiamy certyfikat MEN i anglojęzyczny Graphisoft - ukończeniaa szkolenia Aarchicada. W ramach szkolenia zajęcia fakultatywne w pracowni projektowej, zaproszenia na spotkania branżowe, roczna licencja edukacyjna Archicad, magazyny wnętrzarskie.

 

kurs projektowania wntrz 1 kurs projektowania wntrz 2

Strona 1 z 12

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty