Z pozoru wydaje się, że aranżacja ogrodu nie należy do najtrudniejszych rzeczy. Należy kupić kilka roślin, zasadzić i gotowe! Czy aby na pewno? Musimy zaznaczyć, że wszystkie działania muszą być bardzo dobrze przemyślane. Tylko wtedy zyskasz pewność, że Twoje rośliny będą właściwie rosły, a Ty będziesz cieszyć swoje oko przepięknym ogrodem niezależnie od pory roku. Skąd wiedzieć, jak urządzić ogród? Naszą odpowiedzią jest kurs projektowania ogrodów! Dowiedz się o nim więcej i czytaj dalej!

Zobacz, co obejmuje teoretyczny i praktyczny kurs projektowania ogrodów w CREATOR

Realizowany przez nas kurs projektowania ogrodów obejmuje obszerną wiedzę z zakresu ogrodnictwa i nie tylko! Na zajęciach staramy się przekazać każdemu zainteresowanemu w jasny i zrozumiały sposób wszystkie kwestie związane z tworzeniem kompozycji roślinnych, a także ich właściwym rozmieszczeniem. Chcemy, aby nasi kursanci po skończeniu szkolenia byli w stanie samodzielnie stworzyć ogród odpowiadający obowiązującym trendom. Dlatego właśnie tak duży nacisk kładziemy na to, aby wszystkie zajęcia prowadzone były przez wysoce wykwalifikowanych wykładowców znających tajniki ogrodnictwa. Teoria to jednak nie wszystko! W naszej Szkoleniowej Placówce Oświatowej CREATOR doskonale wiemy, że to właśnie praktyka czyni mistrza. Wszyscy realizujący kurs projektowania ogrodów mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy, wykonując autorski projekt! Co więcej, najlepsze projekty ogrodów mogą zostać umieszczone na stronie magazynu! Kto wie, ale może to właśnie Ty i Twój ogród okażecie się zwycięzcami?

Teraz i Ty możesz zostać renomowanym projektantem ogrodów! Sprawdź koniecznie

Czy nasz kurs projektowania ogrodów pozwala jedynie na stworzenie własnej przestrzeni zielonej wokół domu? Oczywiście, że nie! Doskonale wiemy, że wśród naszych kursantów znajdują się także prawdziwi pasjonaci tworzenia niesamowitych kompozycji ogrodowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś po szkoleniu zaczął się zajmować tym zawodowo! CREATOR pozwoli Ci zmienić swoją pasję w pracę! Choć podobno, kiedy lubi się to co się robi, to nie pracuje się ani jednego dnia – może tak będzie również w Twoim przypadku? Niezależnie od tego, czy chcesz samodzielnie zaprojektować swój własny ogród, czy realizować się zawodowo nasz kurs jest dla Ciebie! Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące zajęć, a także poinformujemy o najbliższym terminie! Serdecznie zapraszamy!

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz