Na co dzień zajmujesz się sprzedażą oraz wynajmem mieszań z rynku wtórnego? Wystawiane przez Ciebie oferty nie cieszą się dużym zainteresowaniem, a Ty nie wiesz, co robisz źle? Czas na rozszerzenie swoich kwalifikacji! Mamy sposób na to, jak zachęcić szerokie grono osób do kupna i wynajmu! Mowa tutaj o szkoleniu home staging! W niniejszym wpisie opowiemy Ci o nim nieco więcej! Czytaj dalej!

Zadbaj o pierwsze wrażenie, czyli krótko, dlaczego warto zapisać się na szkolenie home staging

Doskonale wiemy, że każda osoba chcąca kupić lub wynająć mieszkanie zwraca uwagę na jego wygląd. Oczywiście nie wszystko musi być idealne, jednak zniechęcają nas lokale, których wystrój wskazuje, że gruntowny remont jest nieunikniony. To właśnie takie nieruchomości potrafią przez kolejne lata stać niezamieszkałe. Co, jeśli powiemy Ci, że nasze szkolenie home staging zwiększy liczbę zainteresowanych i skróci czas sprzedaży mieszkania? Nie musisz wierzyć naszym słowom! Wystarczy, że zapiszesz się na kurs, a zdobytą wiedzę zaczniesz wykorzystywać w praktyce! Na zajęciach przekazujemy podstawowe informacje z zakresu aranżacji wnętrz, a także wskazujemy, jak poprzez drobne zabiegi zwiększyć atrakcyjność konkretnego lokalu. Prosto od wykwalifikowanych wykładowców dowiesz się o istocie światła, kolorów, a także wykorzystania nowoczesnych technik aranżacyjnych! Pamiętaj, że istotą home staging jest prosta, niewymagająca dużych nakładów finansowych zmiana przestrzeni na atrakcyjniejszą dla oka zainteresowanego wynajmem lub kupnem!

To właśnie Ty pokażesz, że każde wnętrze może zachwycać

Nasza Szkoleniowa Placówka Oświatowa CREATOR zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy chcą spróbować swoich sił w renowacji wnętrz! Aby wziąć udział w szkoleniu, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy! To po naszej stronie leży nauczenie Cię podstaw! Na sam koniec szkolenia Twoim zadaniem będzie aranżacja planu zdjęciowego. Zdobytą wiedzę przetestujesz w praktyce, a nasi specjaliści wskażą Ci, jakie aspekty wymagają poprawy. Spod naszych skrzydeł wychodzą absolwenci odnoszący imponujące sukcesy w branży architektonicznej, a już teraz również i Ty możesz do nich dołączyć! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o szkoleniu home staging! To jest właśnie ten moment, abyś zwiększył swoją skuteczność na rynku nieruchomości! Zapraszamy!

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz