To wyjątkowe spotkanie dla projektantów odbędzie się 4.09.2017, ul. MYSIA 3, w Warszawie w godz. 12.30 -19.30. Na zakończenie przewidziane są niespodzianki i konkurs. Każdy otrzyma też designerski upominek w postaci kubka projektu Kabo&Pydo. 

 

Spotkanie poprowadzi Dagmara Jakubczak, nasza Absolwentka, która odniosła sukces w branży projektowej i prowadzi też bloga http://forelements.pl/  Przestrzeń spotkania stylizuje nasza wykładowczyni Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska, która współpracuje z magazynami wnętrzarskimi i stylizowała np. ostatnio wnętrze do okładki magazynu Weranda Country http://www.werandacountry.pl/w-stylu-country/archiwum/2011/05/14130-smolnikowe-klimaty 

    okk  okk1 

Wstęp jest wolny, ale aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się tutaj : www.okkdesign.pl/rejestracja

 lub potwierdzić chęć uczestnictwa, wysyłając maila na adres bura CREATOR Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W programie:

  • Interesujące prezentacje i szkolenia: BoConcept, Electrolux, Britop Lighting, Jung Polska, Peka, EVERSPACE, Florabo, Pap deco 
  • Wyjątkowi Goście Specjalni: Tomek Rygalik, Justyna Smolec, Magda Federowicz-Boule, Anna Grużewska, Yassen Hristov

  • Pokaz kulinarny: Electrolux/AEG, gotować dla Państwa będzie Karina Zuchora, finalistka programu Master Chef 2014
  • Stoiska z dobrym wzornictwem, prezentacja produktów i nowości
  • Upominki, konkursy i niespodzianki
  • Pyszny poczęstunek 
  • Doskonała atmosfera i cenne kontakty

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty