Kurs komputerowy projektowania wnętrz

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

WARSZAWA  

  • wpłata jednorazowa – 4890,00 zł - na początku kursu - 1 dnia zajęć osobiście lub przelewem przed zajęciami
  • wpłata w dwóch ratach – 5390,00 zł - I rata -1 dnia zajęć, II rata na 5 i 6 zajęciach          
 WROCŁAW 
  • wpłata jednorazowa – 4690,00 zł - na początku kursu - 1 dnia zajęć osobiście lub przelewem przed zajęciami
  • wpłata w dwóch ratach – 4990,00 zł - I rata -1 dnia zajęć, II rata na 5 i 6 zajęciach           
KRAKÓW 
  • wpłata jednorazowa – 4390,00 zł - na początku kursu - 1 dnia zajęć osobiście lub przelewem przed zajęciami
  • wpłata w dwóch ratach – 4690,00 zł - I rata -1 dnia zajęć, II rata na 5 i 6 zajęciach 

W cenie skrypt z projektowania wnętrz - baza programowa, do którego na każdych zajęciach dodajemy materiały uzupełniające, materiały do pracy na zajęciach jak np.ołówki,kredki, linijki, test sprawdzający wybrane zagadnienia bazy tematycznej, prezentacja projektów zaliczeniowych, materiały do zajęć warsztatowych (jak np. rzuty pomieszeń do projektowania zgodnie z zadaną funkcją). Dodatkowo, w cenie zajęć, prezentacja i wizualizacja programów do projektowania. UWAGA! W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje roczną, edukacyjną licencję programu ArchiCAD i egzemplarze magazynów wnętrzarskich od naszych patronów medialnych. 

Nasi Absolwenci mają też mozliwość otrzymywania zaproszeń i uczestniczenia w imprezach i spotkaniach branżowych skierowanych do projektantów i architektów. Absolwenci, którzy zaliczyli kurs mają możliwość podjęcia współpracy z pracowniami projektowymi, w których odbywają się nasze spotkania fakultatywne. W cenie także korekty, obrona projektu i uczestnictwo w konkursie na najlepszy projekt.

UWAGA! Szkolenie odbywa się w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. W cenie, jako rozszerzenie zajęć z materiałoznawstwa, technologii, współpracy z klientami, oferujemy dodatkowo spotkania - warsztaty fakultatywne. Odbywają się one w formie spotkań z projektantami, prezentacji materiałów, technologii, gotowych mebli, na indywidualne zamówienie, w studiu kompleksowego wyposażenia wnętrz Studio Prostych Form, Decoroom w Warszawie, Prodesigne w Krakowie, Decoroom  we Wrocławiu. Istnieje możliwość podjęcia współpracy z firmą, w zakresie doradztwa projektowego, wykonawstwa mebli, bezpłatnych, indywidualnych konsultacji i porad dotyczących aspektów technicznych i możliwości technologicznych przy tworzeniu projektów, współpracy z klientami. Dodatkowo przekazujemy zaproszenia na inne spotkania branżowe.

 

Konkursy

zdj.nagrody wiadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Warsztaty