Kurs komputerowy projektowania wnętrz – nowatorska formuła

Zapraszamy na podstawowy, komputerowy kurs projektowania wnętrz, który odbywa się w Warszawie, Krakowie,Wrocławiu i Gdyni. Jest to nasza autorska, nowatorska formuła, która obejmuje podczas jednego szkolenia wykłady z zakresu projektowania wnętrz, warsztaty manualne i ćwiczenia projektowe z wykorzystaniem programu komputerowego. Zapewniamy naukę jego obsługi od podstaw. Zajęcia na własnym laptopie.

Kurs komputerowy projektowania wnętrz Creator jest kompilacją kursu podstawowego projektowania wnętrz i szkolenia z nauki programu ArchiCAD.

Jego autorską formułę opracowaliśmy w oparciu o najwyższe standardy i doświadczenie naszych wykładowców, a także profesjonalnych trenerów specjalizujących się w nauce programu ArchiCAD.

Obecnie jest to jedyny taki kurs na rynku, który obejmuje oprócz zajęć prowadzonych w formie wykładów, prezentacji multimedialnych, warsztatów i ćwiczeń projektowych w formie manualnej, aż 36 godz. zegarowych pracy w programie Archicad.  

Zajęcia obrazują całą drogę jaką przechodzi projektant wnętrz od pomysłu i powstania pierwszej koncepcji do realizacji projektu wnętrza mieszkalnego i wykorzystania narzędzia do pracy jakim jest program komputerowy.Zaliczeniem kursu jest opracowanie profesjonalnego projektu przestrzeni mieszkalnej, który przygotowuje się w miarę zdobywania wiedzy, częściowo w domu i częściowo na zajęciach, w dni, kiedy jest nauka Archicada. Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, home staging, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Nasi Studenci otrzymują na zakończenie Międzynarodowy Certyfikat Archicad Graphisoft i zaświadczenie ukończenia kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Każdy Uczestnik zajęć otrzymuje roczną licencję edukacyjną programu Archicad.

Zakres tematyczny całego szkolenia to:
– część wykładowo/warsztatowa  – zakres tematyczny kursu podstawowego projektowania wnętrz
– część komputerowa kursu podstawowego – aż 36 godz. zegarowych, to :
– nauka posługiwania się programem Archicad od samych podstaw – nauka interfejsu i funkcji
– wykonywanie rysunków technicznych projektów mieszkań –  wymiarowania, rzuty, widoki, przekroje,
– wykonywanie modeli ścian, rozwinięcia otworów okiennych,drzwiowych,własnych obiektów,zestawienia powierzchni stolarki
– dobór materiałów, kolorystyki, deseni – ustalanie parametrów
– praca z bibliotekami zewnętrznym – pobieranie i doładowywanie obiektów
– elektryka , światło sztuczne, dzienne – ustawianie światła, możliwości ustawiania wizualizacji scen
– tworzenie sufitów, podłóg, otworowanie stropów, schody
– opracowanie plansz do wydruku, praca na warstwach, teksturowanie
– wizualizacje wnętrz, widoki – ustawienia, perspektywa i aksonometria

Na zajęciach Studenci pracują na własnych laptopach i dzięki temu mają możliwość ćwiczenia zadań projektowych prezentowanych na zajęciach, w domu.

Istnieje możliwość skorzystania jedynie z kursu podstawowego nauki programu Archicad – aż 36 godz.  zegarowych 

UWAGA – szkolenie jest przeznaczone dla osób, które potrafią obsługiwać własny laptop i potrafią posługiwać się biegle myszką ze scrollem.