WARSZAWA , WROCŁAW

  • wpłata jednorazowa – 1990,00 zł - na początku kursu - 1 dnia zajęć osobiście lub przelewem przed zajęciami
  • wpłata w dwóch ratach – 2190,00 zł - I rata -1 dnia zajęć, II rata na 5 i 6 zajęciach.
 
   

KRAKÓW - PROMOCJA CENOWA - szczegóły przekazujemy mailowo

  • wpłata jednorazowa – 1890,00 zł - na początku kursu - 1 dnia zajęć osobiście lub przelewem przed zajęciami
  • wpłata w dwóch ratach – 2090,00 zł - I rata -1 dnia zajęć, II rata na 5 i 6 zajęciach.

       WAKACYJNA PROMOCJA NA KURSY

 


Od powyższych kwot należy odliczyć wpłaconą zaliczkę.


W cenie skrypt z projektowania wnętrz - baza programowa, do którego na każdych zajęciach dodajemy materiały uzupełniające, materiały do pracy na zajęciach jak np.ołówki,kredki, linijki,kartki z bloku, test sprawdzający wybrane zagadnienia bazy tematycznej, prezentacja projektów zaliczeniowych, materiały do zajęć warsztatowych (jak np. rzuty pomieszeń do projektowania zgodnie z zadaną funkcją). Dodatkowo, w cenie zajęć, prezentacja i wizualizacja programów do projektowania. UWAGA! W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje roczną, edukacyjną licencję programu ArchiCAD 20 i egzemplarze magazynów wnętrzarskich od naszych patronów medialnych. 

 

                   magazyny

 

Nasi Absolwenci mają też mozliwość otrzymywania zaproszeń i uczestniczenia w imprezach i spotkaniach branżowych skierowanych do projektantów i architektów. Absolwenci, którzy zaliczyli kurs mają możliwość podjęcia współpracy z pracowniami projektowymi, w których odbywają się nasze spotkania fakultatywne. W cenie także korekty, obrona projektu i uczestnictwo w konkursie na najlepszy projekt.

UWAGA! W cenie, jako rozszerzenie zajęć z materiałoznawstwa i technologii, oferujemy dodatkowo spotkania - warsztaty fakultatywne :

  1. W Warszawie, w formie prezentacji materiałów, technologii, gotowych mebli, na indywidualne zamówienie, w studiu kompleksowego wyposażenia wnętrz Studio Prostych Form lub Bau-Service. Istnieje możliwość podjęcia współpracy z firmą, w zakresie doradztwa projektowego, wykonawstwa mebli, bezpłatnych, indywidualnych konsultacji i porad dotyczących aspektów technicznych i możliwości technologicznych przy tworzeniu projektów, współpracy z klientami. Dodatkowo przekazujemy zaproszenia na inne spotkania branżowe.
  2. W Krakowie, w formie prezentacji materiałów, technologii, obecnych trendów w firmie Dekorian, i w firmie Prodesigne wiodącej firmie na rynku oferującej szeroki asortyment wysokiej jakości  produktów do wyposażenia wnętrz. Na miejscu istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych, indywidualnych porad i konsultacji. Dodatkowo przekazujemy zaproszenia na inne spotkania branżowe.
  3. We Wrocławiu, w formie prezentacji materiałów, technologii, gotowych mebli w Studio Forma 96, studio kompleksowego wyposażenia wnętrz Duncan i w firmie BoConcept. Na miejscu istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych, indywidualnych porad i konsultacji. 

 

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty