Gdańsk

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Kurs Projektowania Wnętrz Gdańsk

Dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta Gdańsk nasza firma CREATOR organizuje kompleksowy kurs projektowania wnętrz! Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, dzięki czemu bez problemu połączysz je ze swoimi stałymi tygodniowymi obowiązkami. Poza wykładami teoretycznymi oraz ćwiczeniami praktycznymi masz możliwość wzięcia udziału w pokazach przeprowadzanych w showroomach i pracowniach projektowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisania się na kurs projektowania wnętrz! Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj i zadbaj o swoją karierę!

Szukasz nowych możliwości? Poznaj kurs projektowania wnętrz realizowany w mieście Gdańsk


Nasz kurs projektowania wnętrz umożliwia podjęcie pracy jako dekorator wnętrz w profesjonalnych firmach, salonach sprzedaży, a także możliwość rozpoczęcia swojej działalności gospodarczej. Kompleksowa wiedza przekazywana na zajęciach profesjonalnie przygotowuje do rozpoczęcia zawodu. Poza niezbędnymi informacjami z zakresu stylistyki wnętrz, nauczymy Cię jak spełniać wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów zgodnie z obowiązującymi normami. Zobaczysz co powinna uwzględniać zawierana umowa oraz na jakie aspekty prawne musisz zwrócić uwagę. Z naszą wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczającą poznasz również wszystkie tajniki techniczne z branży architektonicznej. Cała zdobyta wiedza umożliwi Ci zostanie profesjonalnym projektantem odnoszącym duże sukcesy w mieście Gdańsk i okolicach. Gwarantujemy, że satysfakcja z wykonywanych projektów jest nie do opisania! Jako potwierdzenie Twoich kwalifikacji zawodowych otrzymasz od nas świadectwo ukończenia kursu na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Kurs projektowania wnętrz w firmie CREATOR to profesjonalizm na najwyższym poziomie


Nasi absolwenci z poprzednich edycji odnoszą imponujące sukcesy w świecie projektowania wnętrz. Poznasz ich przeglądając zakładkę Absolwenci. Ty również możesz do nich dołączyć. Naszym priorytetem jest nie tylko przekazanie Ci całej niezbędnej wiedzy, ale także poprzez organizowanie spotkań branżowych dbamy o to, abyś zawierał nowe kontakty. Wymiana doświadczeń i zaczerpnięcie inspiracji jest bardzo ważne dla kreatywnych projektantów wnętrz. Co nas wyróżnia spośród innych firm szkoleniowych w mieście Gdańsk? Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego uczestnika. Jest to niezwykle istotne na różnego typu kursach, aby każdy z obecnych dobrze zrozumiał poruszane zagadnienie. W firmie CREATOR podzieliliśmy kurs projektowania wnętrz na podstawowy i zaawansowany. Sam wybierasz, które szkolenie będzie dla Ciebie odpowiednie w zależności od stanu posiadanej wiedzy. Przy wyborze kursu podstawowego wszystkiego nauczymy Cię od podstaw! Zwieńczeniem zdobytej wiedzy jest realizacja pierwszego projektu! W firmie CREATOR skupiamy się przede wszystkim na praktyce!

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Info tel.: 504 222 373

Telefon biuro: 022 759 16 02
Faks biuro: 022 759 16 02

Zajęcia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni 

Konkursy

zdj.nagrody wiadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Warsztaty