Archicad nie ogranicza się do projektowania kubatury budynku. Używają go także projektanci wnętrz i warto pamiętać, że ten program jest jak branżowy język, który trzeba opanować, aby móc porozumieć się z wykonawcami projektu. Profesjonaliści korzystają z Archicada do tworzenia profesjonalnych aranżacji wnętrz. Jeśli chcesz nauczyć się obsługi, to serdecznie zapraszamy Cię na nasz kurs komputerowy Archicad. W tym wpisie dowiesz się o nim więcej.

Do czego przyda Ci się obsługa programu Archicad?

Umiejętność tworzenia rzetelnego projektu architektonicznego jest na wagę złota. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że rynek pracy specjalistów architektury rozlicza przede wszystkim z umiejętności fachowych projektów technicznych. To filar, który musi opierać projektanta sprawnie poruszającego się na rynku pracy. W firmie Creator w 36 godzin nauczymy Cię warsztatu pracy z tak zaawansowanym programem, jak Archicad. Nasz kurs nauczy Cię, jak tworzyć wizualizację z idealnie przeprowadzonymi opisami i wymiarowaniem. To jednak tylko kropla w morzu niuansów, które poznasz. Koniecznie odwiedź naszą placówkę oświatową, aby dowiedzieć się więcej.

Otwórz się na nowe możliwości. Po kursie w firmie Creator staniesz się profesjonalistą w każdym calu!

Każdy uczestnik otrzymuje po ukończeniu kursu licencję ArchiCAD na rok. To także spore odciążenie finansowe, ponieważ subskrypcje są płatne. Cenną funkcją programu jest to, że podczas rysowania płaskiego rysunku równocześnie powstaje model 3D. To dużo ułatwia w pracy profesjonalisty. Nasz kurs Archicad kierujemy zarówno do początkujących, jak i doświadczonych architektów wnętrz, którzy chcą nauczyć się obsługi lub poszerzyć swoje horyzonty. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas Międzynarodowy Certyfikat Archicad Graphisoft, a także zaświadczenie o zrealizowaniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. To wszystko w absolutnie atrakcyjnej dla Ciebie cenie za szkolenie. Podziel się z nami Twoim zaangażowaniem, a w zamian otrzymasz bagaż wiedzy i dyplom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zostaw komentarz