SLIDER

Chcesz zdobyć nowy zawód.

Zapraszamy na kurs projektowania wnętrz + Archicad. Nauczysz się jak zaprojektować mieszkanie i współpracować z klientami.

Najwyższa jakość

Oferujemy autorską formułę szkoleń prowadzonych przez profesjonalistów.

Zajęcia w prestiżowych lokalizacjach

Wysoki standard, w samym centrum miasta. Dogodna komunikacja

Szkolenia w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdyni

Sprawdź najbliższe terminy. Zajęcia odbywają się w weekendy.Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Czekamy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami. Pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę.

W dobrej cenie

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje licencję edukacyjną programu ArchiCAD i magazyny wnętrzarskie

Warsztaty i zajęcia

Organizujemy warsztaty i zajęcia fakultatywne w pracowniach projektowych i showroomach

Podziel się z nami zaangażowaniem, a w zamian otrzymasz bagaż wiedzy. Poznaj nasz kurs projektowania ogrodów z bliska!

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

strona 2

 

Jak zostać projektantem ogrodów? Wystarczy przejść kurs w naszej placówce Creator. Naszym absolwentom oferujemy możliwość współpracy z popularnym magazynem Weranda. U nas zostanie światowej klasy projektantem jest w pełni możliwe. Nasz kurs projektowania ogrodów dostarczy Ci wiedzy, a gdy zbudujesz już swoje portfolio, to Klienci zaczną sami się do Ciebie zgłaszać. W tym wpisie dowiesz się, jak proces nauczania wygląda u nas „od kuchni”. Zapraszamy!

 

Czego dowiesz się podczas naszego kursu projektowania ogrodów?Jeśli ogrodnictwo jest Twoją pasją, to Creator stanowi miejsce stworzone dla Ciebie. Fachowca wybiera się na podstawie portfolio, a więc trzeba je umiejętnie tworzyć. Absolwenci naszej placówki oświatowej Creator nie narzekają na brak zleceń. W trakcie szkolenia u nas otrzymasz wiedzę, na której kanwie uszyjesz wspaniałą karierę. W 75 godzin lekcyjnych nasi specjaliści nauczą Cię:


  • Stylów komponowania dzieła ogrodowego

  • Zasad kompozycji przestrzennej

  • Technik graficznych

  • Praktycznej realizacji koncepcji projektu

  • Tworzenia kompozycji ogrodowej w oparciu o anturaż


Proces nauczania u nas jest niezwykle funkcjonalny, a przy tym holistyczny. Nasi kursanci uczeni są inspiracji, tworzenia projektu i realnego opracowywania go poprzez wizualizację.

Kto może zostać projektantem ogrodów? Creator uchyla rąbek tajemnicy


Zapewne zastanawiasz się, czy konieczne są studia, aby stać się projektantem ogrodów. Nie, nie są potrzebne. Aby zostać profesjonalistą ze sporą liczbą Klientów, wystarczy posiąść specjalistyczną wiedzę, zyskać świadomość potrzeb Klientów oraz nauczyć się obsługiwać zaawansowane narzędzia pracy fachowca. Nasz kurs projektowania ogrodów tego wszystkiego Cię nauczy. Umiejętność sprawnego realizowania projektów graficznych jest na wagę złota. A jakim rysem psychologicznym powinien się charakteryzować architekt ogrodowy? Pomocny będzie zmysł przestrzenny, tak zwane „wyczucie smaku” i otwartość. Skorzystaj z profesjonalnego kursu projektowania ogrodów i postaw kolejny krok w budowaniu kariery zgodnie z Twoimi pragnieniami. Praca może być pasją!

Warsztaty

CREATOR – profesjonalne kursy projektowania wnętrz

CREATOR to Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Kształcimy specjalistów m.in. w dziedzinie projektowania wnętrz. Oferujemy kursy stacjonarne, które odbywają się zarówno w formie wykładów oraz multimedialnych prezentacji, jak i interaktywnych warsztatów. Architektura wnętrz to nie jedyna nasza specjalizacja. Prowadzimy również kursy komputerowe, które kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu firmy GRAPHISOFT. Szkolenia odbywają się na terenie Politechniki w Warszawie i Krakowie, a także w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich we Wrocławiu oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Projektowanie wnętrz – wybierz kurs w Gdyni, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu

Nasza oferta obejmuje m.in. kurs aranżacji wnętrz (również komputerowy), projektowanie wnętrz (kurs zaawansowany), kurs stylizacji wnętrz (Interior Designer), projektowanie ogrodów oraz remodelling budynków. Zajęcia prowadzą pracownicy wyższych uczelni, którzy mogą poszczycić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną zdobywaną podczas tworzenia projektów autorskich. CREATOR to pierwsza i jedyna placówka w Polsce, która organizuje konkurs na najlepszy projekt zaliczeniowy wg autorskiego konceptu. Zapraszamy na nasze kursy projektowania wnętrz oraz inne szkolenia mieszkańców Trójmiasta, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i okolicznych miejscowości.