SLIDER

Chcesz zdobyć nowy zawód.

Zapraszamy na kurs projektowania wnętrz + Archicad. Nauczysz się jak zaprojektować mieszkanie i współpracować z klientami.

Najwyższa jakość

Oferujemy autorską formułę szkoleń prowadzonych przez profesjonalistów.

Zajęcia w prestiżowych lokalizacjach

Wysoki standard, w samym centrum miasta. Dogodna komunikacja

Szkolenia w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdyni

Sprawdź najbliższe terminy. Zajęcia odbywają się w weekendy.Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Czekamy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami. Pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę.

W dobrej cenie

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje licencję edukacyjną programu ArchiCAD i magazyny wnętrzarskie

Warsztaty i zajęcia

Organizujemy warsztaty i zajęcia fakultatywne w pracowniach projektowych i showroomach

Platforma e-learning - nowatorska formuła do edukacji online- zapraszamy !

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Udostępniamy Wam profesjonalne narzędzie do nowoczesnej edukacji wideo, gwarantujące zdobycie wysoko jakościowej wiedzy. Platforma e-learningowa CREATOR zapewnia indywidualny tryb pracy z dostępem do treści edukacyjnych w dogodnym terminie, dostępem 24/7 z każdej części globu i możliwością wielokrotnego odtwarzania lekcji. Quizy cząstkowe i testy zapewniają sprawdzanie postępów w nauce i gwarantują zdobycie zaświadczenia MEN. To pierwsza na rynku, autorska formuła, udostępniająca zakres tematyczny z zajęć stacjonarnych, na internetową platformę szkoleniową online  www.creatorkursy.pl 

        platforma reklama

 

Platforma e-learning CREATOR zapewnia: 

  • materiały edukacyjne w formie wideo 
  • quizy i testy cząstkowe
  • wygodę i nieograniczony dostęp do zawartości lekcji, 24/7 
  • możliwość korzystania ze szkoleń z każdego miejsca na świecie
  • możliwość wielokrotnedo odtwarzania zagadnień
  • śledzenie postępów
  • możliwość wielokrotnego podchodzenia do zaliczenia
  • prosty i intuicyjny interfejs
  • otrzymanie zaświadczenia MEN, potwierdzające zdobycie nowych kwalifikacji

 

Warsztaty

CREATOR – profesjonalne kursy projektowania wnętrz

CREATOR to Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Kształcimy specjalistów m.in. w dziedzinie projektowania wnętrz. Oferujemy kursy stacjonarne, które odbywają się zarówno w formie wykładów oraz multimedialnych prezentacji, jak i interaktywnych warsztatów. Architektura wnętrz to nie jedyna nasza specjalizacja. Prowadzimy również kursy komputerowe, które kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu firmy GRAPHISOFT. Szkolenia odbywają się na terenie Politechniki w Warszawie i Krakowie, a także w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich we Wrocławiu oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Projektowanie wnętrz – wybierz kurs w Gdyni, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu

Nasza oferta obejmuje m.in. kurs aranżacji wnętrz (również komputerowy), projektowanie wnętrz (kurs zaawansowany), kurs stylizacji wnętrz (Interior Designer), projektowanie ogrodów oraz remodelling budynków. Zajęcia prowadzą pracownicy wyższych uczelni, którzy mogą poszczycić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną zdobywaną podczas tworzenia projektów autorskich. CREATOR to pierwsza i jedyna placówka w Polsce, która organizuje konkurs na najlepszy projekt zaliczeniowy wg autorskiego konceptu. Zapraszamy na nasze kursy projektowania wnętrz oraz inne szkolenia mieszkańców Trójmiasta, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i okolicznych miejscowości.