SLIDER

Najwyższa jakość

Jako pierwsi i jedyni organizujemy i oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe i warsztaty.

Zajęcia na Politechnice, ASP, w SARP i PPNT

Zajęcia w Warszawie na ASP, w Krakowie na Politechnice w Pałacu Królewskim Łobzów, we Wrocławiu w SARP-ie i w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym

Szkolenia w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdyni

Sprawdź najbliższe terminy. Zajęcia odbywają się w weekendy.Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Czekamy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami. Pomożemy ci wybrać najlepszą ofertę.

Chcesz zdobyć nowy zawód

Zapisz się na kurs projektowania - Design we wnętrzu. Zdobędziesz wiedzę i poznasz tajniki sztuki dekoratorskiej.

W dobrej cenie

W cenie kursu każdy uczestnik otrzymuje licencję edukacyjną programu ArchiCAD i magazyny wnętrzarskie

Warsztaty i zajęcia

Organizujemy warsztaty i zajęcia praktyczne w formie zajęć fakultatywnych

Wykładowcy

Wykładowscy CreatorJesteśmy wyjątkowi w branży. Nasi wykładowcy to wykwalifikowana kadra - pracownicy wyższych uczelni. Posiadają nie tylko wiedzę praktyczną, zdobywaną na codzień przy tworzeniu autorskich projektów, ale także umiejętności dydaktyczne i dar przekazywania wiedzy.

 

Kursy

kursy2Wystawiamy certyfikaty ukończenia kursu, w formie świadectw, wydawane na drukach MEN, zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty z 2012 r., potwierdzające zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji zawodowych. Zajęcia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Krakowie, i w Stowarzyszeniu Architektów Polskich we Wrocławiu.

 

Konkursy

 wawazd

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Projektowanie wnętrz Warszawa, Wrocław - Kurs projektowania wnętrz
aktualnosc1

Z przyjemnością informujemy, że kilkanaście najbardziej prestiżowych magazynów jak np. Weranda czy Czas na Wnętrze, a także topowe portale jak np. Decodom, Designteka, Wnętrze i Ogród, Nowy Magazyn, Archnews, Trendblend opublikowały projekty naszych najzdolniejszych Absolwentów, którzy wygrali u nas konkursy na najlepsze projekty przestrzeni mieszkalnej. Linki do publikacji poniżej:

Czytaj dalej...

Na naszych szkoleniach dowiecie się jakie są zasady współpracy z mediami i jakich błędów uniknąć na starcie. Ostatnio gościła u nas, na kursie w Warszawie, redaktor naczelna "Czasu na Wnętrze", p. Anna Grużewska, która przekazała nam mnóstwo cennych i praktycznych informacji.

A.G

Czytaj dalej...
wtorek, 27 marzec 2018 08:07

Zajęcia fakultatywne i warsztaty

W ramach kursów organizujemy zajęcia fakultatywne i warsztaty w pracowniach projektowych i showroom'ach. Ostatnio nasi Studenci spotykali się w: Prodesigne w Krakowie, NAP w Gdyni,

Studio Prostych Form w Warszawie i Studio Forma 96 we Wrocławiu.

 m s

Czytaj dalej...

Miło nam poinformować, że na portalu DecoDom możecie przeczytać interesujący artykuł o stylu ArtDeco, autorstwa naszego wykładowcy Miłosza Kowalskiego. Zapraszamy do lektury.

 

decodom

 

Link do artykułu

Czytaj dalej...

Miło nam poinformować, że we wrześniowym wydaniu magazynu Czas na Wnętrze zostały zamieszczone informacje o naszych Absolwentkach, które zwyciężyły w organizowanych przez nas konkursach na najlepszy projekt zaliczeniowy. Są to Panie: Jolanta Kupis - Warszawa, Karolina Pietyra - Kraków, Karina Małaczek - Gdynia, Anna Siwicka - Warszawa.

Czas na Wnetrze 1

 

 

Czytaj dalej...

Magazyny i portale o tematyce wnętrzarskiej publikują prace naszych Absolwentów, którzy zwyciężyli w konkursie na najlepszy projekt zaliczeniowy. Ostatnio pojawiło się wiele publikacji :)

 

1 2 3

Czytaj dalej...
poniedziałek, 14 listopad 2016 11:30

Dorota Szelągowska jest naszą Absolwentką

 D.Szelgowska  

Miło nam poinformować, że p.Dorota Szelągowska jest Absolwentką naszego kursu projektowania wnętrz.

 

Czytaj dalej...
wtorek, 06 wrzesień 2016 10:31

Zajęcia w sali Sopoteka w Sopocie

Miło nam poinformować Państwa, że nasi Studenci z Gdyni, będą mieli przyjemność odbycia zajęć w Sopotece w Sopocie. Zaprojektował ją nasz Wykładowca, dr Jan Sikora. Sopoteka to nowopowstała i najnowocześniejsza mediateka składająca się z kilku stref, w których można znaleźć pracownię komputerową, stanowiska muzyczne, czytelnię z koszami plażowymi i miejscami cichej pracy oraz kącik dziecięcy z konsolami i kolorowymi klockami. Sercem tego miejsca jest wielofunkcyjna sala pełniąca rolę zarówno kina, teatru jak i miejsca spotkań autorskich, wieczorków poetyckich, warsztatów muzycznych, wykładów podróżniczych czy historycznych.

 

 

sala Sopoteka

Czytaj dalej...

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty