Kurs projektowania wnętrz – dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych!

Projektowanie wnętrz stanowi dziedzinę, która zajmuje się szeroko pojętą aranżacją przestrzeni mieszkalnych bądź komercyjnych. Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na powierzenie wyglądu swojego salonu, łazienki, kuchni czy sypialni specjaliście, przez co projektanci mają dziś pełne ręce roboty! Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem przestrzeni, w których chciałby zamieszkać każdy? A może masz już doświadczenie, jednak zależy Ci na poszerzeniu horyzontów? Jeżeli tak, to kurs projektowania wnętrz CREATOR czeka właśnie na Ciebie! Łączymy praktyczne ćwiczenia projektowania wnętrz wraz z kształtowaniem karier naszych kursantów, przekazując im niezbędną wiedzę ze świata projektowania wnętrz. To właśnie u nas rozwiniesz swoje skrzydła, a wszystko to pod okiem doświadczonych i cenionych wykładowców!

Co zawiera w sobie kurs projektowania wnętrz?

Kurs projektowania wnętrz dzieli się u nas na dwa rodzaje: kurs podstawowy oraz kurs komputerowy, z uwzględnieniem specyfiki programu ArchiCAD i SketchUP. W zależności od wybranej formy, nauka może przebiegać stacjonarnie bądź online. Nasi wykładowcy posiadają kilkuletnie doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz, zajmując się nim zawodowo. W trakcie szkoleń poruszane są różne tematy, począwszy od historii designu, aż po cenne wskazówki odnośnie sztuki operowania światłem czy oddziaływania kolorów na nastrój. Uczestnicy kursów zyskują również informacje na temat konstrukcji i materiałów stosowanych we wnętrzach. Ogromnym atutem naszego kursu jest fakt, że nie rezygnujemy z praktycznego podejścia do projektowania – nasi kursanci mogą opracować swój własny, niepowtarzalny projekt na wnętrze pod okiem profesjonalistów. Dzięki wsparciu licznych partnerów, absolwenci kursów CREATOR mają szanse nawiązać atrakcyjne znajomości i współprace, które pozwolą im na dalsze rozwinięcie skrzydeł w biznesie. To właśnie naszych absolwentów promują wiodące magazyny wnętrzarskie, takie jak „Czas na Wnętrze” czy „Weranda”. Historie oraz osiągnięcia naszych kursantów są jednocześnie naszymi małymi wygranymi, sugerującymi, że wykonujemy swoją pracę z zaangażowaniem, które przynosi efekty. I Ty możesz do nich dołączyć, decydując się na kurs projektowania wnętrz pod okiem prawdziwych pasjonatów wnętrz!

Kurs projektowania wnętrz pozwoli Ci na uwolnienie pokładów kreatywności

Nasi kursanci różnią się od siebie wiekiem, bagażem doświadczeń zawodowych, a także indywidualnym stylem – to, co ich łączy, to zamiłowanie do piękna i aranżacji. W CREATOR wspieramy pasje, nie narzucając jednolitego toku projektowania; cenimy kreatywność oraz indywidualność każdego kursanta, pozwalając mu przelewać swoje pomysły na projekty. Nasz kurs dostarcza praktycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy jako projektant wnętrz, jednak sukces w dużej mierze zależy od pracy własnej. Jesteśmy gotów wspierać wszystkich naszych kursantów w stopniowym osiąganiu przez nich kolejnych celów na ścieżce zawodowej. Chcesz poznać lepiej naszą ofertę? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Nie możemy doczekać się naszej współpracy.

Kategorie: BlogMożliwość komentowania Kurs projektowania wnętrz – dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych! została wyłączona