Kurs home staging z CREATOR

Aranżacja wnętrz kryje w sobie wiele praktycznych zastosowań. Home staging polega na umiejętnym zaaranżowaniu nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub wynajem w taki sposób, by szybko zdobyła rzeszę zainteresowanych. To właśnie za mieszkanie urządzone ze smakiem, ludzie są w stanie zapłacić o wiele więcej. Jeżeli interesuje Cię to, w jaki sposób wnętrza oddziałują na chęć posiadania i chcesz aranżować pomieszczenia, które sprzedają się w błyskawicznym tempie, zapisz się na kurs home staging z CREATOR! Te szkolenie będzie przydatne nie tylko właścicielom mieszkań, domów bądź flipperom, lecz również agentom nieruchomości czy deweloperom, którzy chcą lepiej promować oferty swoje lub swoich klientów. Wiedzę zawartą przez nas w kursie będą mogli wykorzystać również architekci i dekoratorzy chcący poszerzyć ofertę usług o homestaging, doradzając klientom w kwestii stylizacji i aranżacji ich wnętrz.

Home staging w Polsce wciąż się rozwija – bądź jednym z najlepszych!

Chociaż pierwsze przykłady home stagingu pojawiły się w Ameryce już w latach 50. i 60. XX wieku, gdy dekoratorzy wnętrz zaczęli wykorzystywać swoje umiejętności do przygotowywania nieruchomości na sprzedaż, dopiero w latach 70. i 80. zaczął on przybierać na popularności. Co więcej, w latach 90. stał się już powszechnie stosowanym narzędziem w tej branży. Home staging w Polsce rozwija się całkiem od niedawna, a sama usługa zdobywa popularność oraz uznanie na rynku nieruchomości. Nasz kurs home staging pozwala w pełni przygotować uczestników do pełnienia zawodu home stagera, kierując go do osób indywidualnych pasjonujących się stylizacją wnętrz, a także absolwentów wyższych uczelni, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę. W CREATOR jesteśmy zdania, że każde wnętrze ma swoją duszę – dlatego też wyposażamy naszych kursantów w niezbędną wiedzę oraz umiejętności praktyczne, tym samym dając im wolną rękę w kreowaniu wnętrz. Prowadzimy kursy zarówno stacjonarnie jak i online, oferując naszym klientom możliwość dobrania formy szkolenia wedle indywidualnych preferencji.

Zwiększaj wartość nieruchomości dzięki wiedzy zaczerpniętej na naszym kursie!

Na zajęciach home stagingu poruszamy szeroki zakres tematyki, począwszy od historii designu, aż po omówienie najpopularniejszych stylistyk wnętrzarskich. Home staging oparty jest o sumienną dbałość dotyczącą detali, dlatego też nasi doświadczeni szkoleniowcy przekazują kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą wykorzystania iluzji optycznych, czyli wpływu barw, wzorów oraz deseni na sam charakter wnętrza. Omawiamy również piąty wymiar architektury, jakim jest światło we wnętrzu – to bardzo ważny element budujący styl wnętrzarski, dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do dokładnego przedstawienia rodzaju oświetlenia, sposobów jego zastosowania, a także trendów. Już dziś zapisz się na kurs home staging, organizowany przez doświadczonych wykładowców. Pomożemy Ci w rozwoju kariery, przekazując niezbędne wskazówki do zostania home stagerem!

Kategorie: BlogMożliwość komentowania Kurs home staging z CREATOR to Twoja szansa na nowy start! została wyłączona