W dzisiejszych czasach trudno byłoby wyobrazić sobie funkcjonowanie biur projektowych bez odpowiednich narzędzi. Archicad to program, od którego większość specjalistów zaczyna swoją przygodę z tworzeniem wnętrz – i Ty możesz poznać, jak działa to nowoczesne narzędzie pracy. Kurs komputerowy Archicad oferowany przez placówkę szkoleniową CREATOR to opcja zwłaszcza dla osób, które chcą tworzyć wnętrza spełniające wizje najbardziej wymagających klientów. Archicad jest jednym z najpopularniejszych programów wykorzystywanych w biurach projektowych; ceniony za swoją intuicyjność oraz wszechstronność, pozwala przeprowadzić pełny proces projektowy, rozpoczynając od wstępnej koncepcji po kompletne opracowanie projektu. Stworzony przez architektów dla architektów, Archicad jest w zasięgu Twoich możliwości. Kurs komputerowy prowadzony przez naszych wykładowców pomoże Ci w odkryciu wszystkich jego tajemnic.

Dlaczego warto wybrać kurs komputerowy Archicad?

Za wyborem nauki Archicada najczęściej przemawia dosyć łatwy dostęp do zaawansowanych parametrów programu, takich jak tworzenie własnych materiałów czy struktur budowlanych. Projekty tworzone w Archicadzie możliwe są do kontynuowania w innych programach i odwrotnie – przykładowo, wykonany w innym programie rzut można w bardzo prosty sposób importować do programu Archicad i wykorzystać jako podkład. Kurs komputerowy Archicad nauczy Cię obsługi programu w kontekście praktycznym, dzięki czemu będziesz mógł poruszać się po programie w swobodny sposób i korzystać z opcji, jakie on daje – a tych jest naprawdę sporo! Ogromnym plusem programu są jego biblioteki, które możesz rozbudowywać przez tworzenie własnych modeli lub ich importowanie. Rozwijaj się w twórczy sposób nawet po zakończeniu kursu. Placówka CREATOR daje roczny dostęp do programu Archicad dla wszystkich, którzy z powodzeniem ukończyli 36 godzin zegarowych poświęconych na wykłady wprowadzające i zajęcia praktyczne. To jednak nie koniec! Zwieńczeniem uczestnictwa w kursie komputerowym Archicad jest otrzymanie Międzynarodowego Certyfikatu Archicad Graphisoft, a także zaświadczenia o zrealizowaniu kursu na druku MEN-u.

Zostań absolwentem CREATOR – już dziś zapisz się na kurs komputerowy Archicad!

Inwestycja we własny rozwój zawsze się opłaca. Wiedzą o tym przede wszystkim ci, którzy odważyli się spełniać swoje marzenia i zmienić swoje życie, zwiększając swoje kompetencje. Kurs komputerowy Archicad w placówce CREATOR może okazać się Twoją szansą na rozwój w kierunku profesjonalnego projektowania wnętrz. Wspieramy naszych kursantów i Absolwentów w podążaniu ich wymarzoną ścieżką zawodową, dając im możliwość uczestniczenia w imprezach oraz spotkaniach branżowych skierowanych do projektantów oraz architektów. Ci, którzy pomyślnie przeszli kurs komputerowy Archicad mają również opcję podjęcia współpracy z pracowniami projektowymi, w których odbywają się organizowane przez nas spotkania fakultatywne. Już dziś dołącz do grona naszych kursantów – rozpocznij swoją przygodę z Archicadem na najbliższych zajęciach organizowanych przez naszą placówkę!

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz