Kurs dekoracji wnętrz i inne zajęcia – sprawdź nasz cennik

Warunkiem rezerwacji miejsca na kursie, czy to projektowania wnętrz, czy też innym, jest wpłata zaliczki w wysokości 10% ceny na nasze konto firmowe, którego numer przesyłamy mailem. O uczestnictwie w każdym z miast: Warszawie, Gdyni, Krakowie i Wrocławiu decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc ograniczona.

Wpłat za cały kurs można dokonywać przelewem bankowym – przed rozpoczęciem zajęć lub na pierwszych zajęciach – gotówką. Wpłacona zaliczka pokrywa koszt uczestnictwa w pierwszym dniu zajęć.

Świadectwo ukończenie kursu to nie wszystko, co zyskujesz

UWAGA! Jesteśmy pierwszą oraz jedyną firmą, która sama organizuje, a także oferuje swoim Absolwentom możliwość otrzymywania zaproszeń i uczestniczenia w imprezach, a także spotkaniach branżowych. Są one skierowane do projektantów oraz architektów i służą nawiązywaniu kontaktów zawodowych!

Kurs architektury wnętrz lub inne szkolenie już za Tobą? Doskonale! Wiedz, że organizujemy konkursy na najlepsze projekty zaliczeniowe.

Zwycięzcy i ich projekty są promowani przez wydawnictwa i portale o tematyce wnętrzarskiej takie jak m.in. WERANDA, CZAS NA WNĘTRZE, DESIGNTEKA.PL, DOMPLUSDOM.PL, DECODOM, MEBLE.PL, BIZNES MEBLE, DOMIDECO, LUXURY & STYLE. Autorzy najciekawszych prac otrzymują też atrakcyjne nagrody rzeczowe!
Fundatorami nagród dla zwycięzców są firmy z branży wyposażenia wnętrz.

Konkursy

zdj.nagrody-świadectwa

Organizujemy cykliczne konkursy dla naszych słuchaczy i absolwentów. Dajemy szansę zaistnienia w branży oraz wygrania cennych nagród ufundowanych przez naszych patronów medialnych i partnerów.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w serwisie oraz promocjach cenowych i ofertach specjalnych dotyczących naszych kursów.

Reklamy

fundatorzy nagród

Warsztaty