W dzisiejszych czasach bardzo dużo poświęca się ergonomii. Dla wielu osób stanowi ona synonim przestrzeni umożliwiającej relaks, a jednocześnie dającej przyjemne poczucie bezpieczeństwa. Estetyczne wnętrze doskonale sprzyja wyciszeniu, zapewniając przy tym pożądany spokój. Współcześnie możemy spotkać osoby bardzo podatne na otoczenie, co jest równoznaczne z tym, że nie będą potrafiły znaleźć sobie miejsca w chaotycznych, nieuporządkowanych wnętrzach. Do tego dodatkowo dochodzi ciągłe napięcie, a nawet problemy ze snem czy obniżony nastrój. Żyjemy w świecie, w którym każdego dnia jesteśmy narażeni na szereg bodźców – nic dziwnego że rządzi nami wysoka potrzeba wyciszenia, jaką możemy osiągnąć w znajomych czterech ścianach. Między innymi z tego powodu tak wiele osób decyduje się o zatrudnieniu profesjonalnego projektanta wnętrz, będącego w stanie zrozumieć najważniejsze potrzeby Klienta. W CREAOR zajmujemy się między innymi szkoleniem takich osób.

Kurs projektowania wnętrz w placówce CREATOR to dla Ciebie szansa

Od lat stajemy na wysokości zadania, oferując certyfikowane kursy prowadzone przez doskonale znających branżę ekspertów. Spod naszych skrzydeł powychodziły całe rzesze absolwentów, którzy aktualnie odnoszą ogólnopolskie sukcesy – wśród nich jest również miejsce dla Ciebie. Profesjonalny kurs projektowania wnętrz organizowany przez CREATOR to mieszanina wiedzy teoretycznej łącznie z praktyką. Studenci zagłębiają się między innymi w tajniki historii sztuki, rysunku czy odpowiedniego wykorzystania barw i materiałów. Nauka obejmuje także poznanie programu Archicad, z którego korzystają osoby zajmujące się projektowaniem przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych na co dzień. Podążamy za rozwojem technologii, prezentując kursantom szczegółowo dopracowaną ofertę, która podwyższy ich kompetencje i uczyni z nich wykwalifikowanych pracowników.

Koniec kursu…i co dalej? Perspektywy na przyszłość z certyfikatem od CREATOR

Tym, co najbardziej przekonuje do skorzystania z kursu projektowania wnętrz, są dalsze perspektywy pracy w zawodzie bezpośrednio lub częściowo związanym z branżą wnętrzarską. Po ukończeniu kursu projektanta wnętrz można podjąć pracę w firmie projektowej bądź otworzyć swoją własną działalność jako profesjonalny projektant wnętrz. Praca może występować zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak i na zlecenie. Znajomość najważniejszych zasad projektowania wnętrz może być również przydatna do pracy w sklepie meblowym czy salonie wnętrzarskim, gdzie Klienci bardzo często zadają wiele pytań, na które jest w stanie odpowiedzieć osoba wyłącznie szczegółowo zaznajomiona z tematem. Certyfikat ukończenia kursu projektowania wnętrz to potwierdzenie umiejętności, jakie mogą przydać się również podczas pracy w mediach i marketingu (w agencjach reklamowych czy wydawnictwach wnętrzarskich). Nasi absolwenci mają cały wachlarz opcji do wyboru – dołącz do nich i zyskaj doświadczenie, które ma znacznie na współczesnym rynku!

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz