Współczesna technologia stale podąża do przodu, podsuwając nam cały szereg rozwiązań dotyczących nowoczesnych sposobów pracy. Z tego rodzaju dobrodziejstw korzystają także architekci – Archicad to jedna z innowacji, która jest doskonale dopasowana do aktualnych potrzeb w branży. Program nie służy wyłącznie projektowaniu kubatury budynku, lecz również znajduje swoje zastosowanie w projektowaniu wnętrz. Obecnie uznaje się go za jedną z najlepszych opcji do tworzenia różnego rodzaju profesjonalnych aranżacji. Przez wiele lat udoskonaleń, Archicad ewoluował i stawał się coraz lepszy. To, co nie uległo zmianie to podejście twórców do roli samego programu. Od zawsze skupiali się oni bowiem na priorytecie swoich użytkowników, chcących projektować, tworzyć i modelować w zupełnie nowym komforcie. W CREATOR dajemy możliwość poznania tego programu od podszewki!

Powody, dla których warto postawić na Archicad

To, co powoduje, że Archicad stanowi jeden z najbardziej atrakcyjnych programów do projektowania wnętrz to przede wszystkim fakt, że został on stworzony przez osoby, które same studiowały architekturę i inżynierię, a także pracowały w tych dziedzinach na co dzień. Wzbogaceni wiedzą specjaliści oddali więc w ręce projektantów oprogramowanie, z jakiego sami chcieliby korzystać podczas swojej pracy. Dlaczego jeszcze kurs komputerowy Archicad to jedno z najbardziej atrakcyjnych szkoleń, w jakim warto uczestniczyć?

  • Archicad wyposażony jest w szereg intuicyjnych narzędzi oraz zintegrowany zestaw bibliotek różnych obiektów: drzwi, okien, mebli czy innych elementów wyposażenia wnętrz.

  • Archicad oszczędza czas. Wystarczy raz stworzyć model 3D by wygenerować wszelkie rzuty, przekroje oraz elewacje; każda zmiana modelu przenoszona jest na konkretne rysunki, co dzieje się w przeciągu zaledwie kilku sekund. Ten inteligentny program wykorzystuje zasoby procesora, zapewniając przy tym płynną pracę.

  • Oprogramowanie umożliwia także pracę zespołową. Projekt da się edytować na wielu stanowiskach z różnych lokalizacji, przy jednoczesnym zachowaniu synchronizacji ze wszystkimi członkami zespołu projektowego.

  • Archicad jest również przez cały czas dynamicznie rozwijany; regularnie wprowadzane ulepszenia dodają nowe funkcje, które wspierają efekty pracy, a także produktywność użytkownika.

Kurs komputerowy Archicad z CREATOR – co zyskasz?

Ukończenie szkolenia w firmie CREATOR bezpośrednio wiąże się z uzyskaniem specjalnego certyfikatu. Międzynarodowy Certyfikat Archicad Graphisoft oraz zaświadczenie o zrealizowaniu kursu na druku MEN-u stanowią oficjalne potwierdzenie umiejętności oraz nadają uprawnienia do wykonywania zawodu, przez co niemalże od razu po skończeniu kursu Archicad każdy uczestnik jest w stanie przejść do zajmowania się profesjonalnymi projektami na co dzień. Umiejętność obsługi i tworzenia w oprogramowaniu Archicad jest obecnie bardzo pożądana na rynku pracy. Kurs komputerowy Archicad z CREATOR to więc najlepsza inwestycja w samego siebie. Skorzystaj już dziś – zapisy są otwarte!

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz