szkolenie home staging

Home staging znalazł swoje miejsce w handlu nieruchomościami. Podstawową funkcją home stagera jest przygotowanie atrakcyjnego wnętrza, które zwizualizuje potencjalnemu właścicielowi mieszkania lub domu to, jak może wyglądać jego życie. Przemyślanie wykonany home staging jest w stanie podnieść cenę nieruchomości nawet o 10% od ceny rynkowej. Podobna sytuacja dotyczy wynajmu przestrzeni uprzednio przygotowanej przez home stagera – świeże, odnowione i urządzone z klasą mieszkanie czy dom będą atrakcyjniejsze w oczach potencjalnie zainteresowanych. Co za tym idzie, będą oni w stanie zapłacić za wynajem więcej, stawiając za priorytet komfort i design. Szkolenie home staging w CREATOR przygotowuje kursantów do kompleksowego projektowania wnętrz z naciskiem na jego sprzedaż. Home stager jest osobą pożądaną w wielu branżach, zwłaszcza dotyczących bezpośrednio nieruchomości – ze względu na specyficzny tryb pracy, możesz traktować home staging jako dochodowe hobby lub pełnoetatową karierę.

Czego nauczy Cię szkolenie home staging w CREATOR?

Jako home stager poznasz tajniki architektury wnętrz, stylów aranżacji oraz nauczysz się na bieżąco śledzić trendy panujące na rynku wnętrzarskim czy nieruchomości. Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowywanie mieszkania czy nieruchomości do sprzedaży czy zwiększenie ich pierwotnej wartości poprzez przemyślaną aranżację. Pamiętaj, że praca home stagera nie ogranicza się tylko i wyłącznie do dekorowania mieszkań na sprzedaż – dajemy naszym kursantom możliwość bycia dekoratorami planu zdjęciowego! Dzięki współpracy z licznymi partnerami z dziedziny stylistyk wnętrzarskich, wzornictwa oraz designu, nasi kursanci mają możliwość uzupełniania swojego portfolio już w trakcie szkolenia. Przygotowujemy wszystkich pasjonatów projektowania do wkroczenia na polski rynek home stagingu. W związku, że ten dopiero zaczyna się rozwijać, każdy ma równie szanse w drodze po sukces!

Jakie kompetencje przydadzą Ci się do pracy jako home stager?

Home stager świadczy usługi, które mają na celu zwiększenie wartości mieszkania i przyspieszenie jego sprzedaży. Jest więc zarówno projektantem, realizatorem, jak i handlowcem. Z tego względu od osób aplikujących na to stanowisko wymaga się kilku kluczowych kompetencji. Zalicza się do nich:

  • wysokie poczucie estetyki

  • kreatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • wyjątkowa znajomość kolorów i metod łączenia barw

Szkolenie home staging obejmuje zarówno jego teorię, jak i zastosowanie wiedzy w praktyce. Już dziś zapisz się na kurs i pozwól nam pomóc ci postawić pierwsze kroki w branży projektowania wnętrz pod skuteczną sprzedaż. Zarobki na stanowisku home stagera rosną wraz z jego doświadczeniem – podczas szkolenia wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci w przyszłości zarabiać na swojej pasji. Rozwój zawsze się opłaca!

Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz