Branża ogrodowa stale się rozwija – wszystko przez fakt, że obserwuje się coraz większy popyt na usługi ogrodnicze. Ludzie posiadają ogromne tereny zielone, na które często nie mają czasu lub chęci. Jednak nie można tego tak zostawić! Właśnie z tego powodu zatrudniają oni wykwalifikowanych projektantów ogrodów. CREATOR posiada szeroką ofertę, wśród której znajduje się kurs dotyczący odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni zielonej. Aby do niego przystąpić nie potrzebujesz mieć specjalnego wykształcenia lub mieścić się w jakimś konkretnym przedziale wiekowym. Szkolenia przeznaczone są dla prawdziwych pasjonatów, którym pomagamy w rozwinięciu skrzydeł i puszczeniu wodzy fantazji.

Profesjonalny kurs projektowania ogrodów ścieżką do sławy. Jak zacząć karierę?

Przede wszystkim należy wpierw zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności do zastosowania w praktyce. W tym celu uczęszcza się na specjalne kursy – przybliżają one dane stanowisko pracy, a także wdrażają w typowe obowiązki specjalisty ds. projektowania ogrodów. Zakres takiego kursu obejmuje szczegółowe zapoznanie się z zasadami kompozycji przestrzeni, zaplanowanie koncepcji i przelanie jej na papier, aż w końcu opracowanie graficzne projektu. Szczegółowa realizacja przebiega zaś pod okiem ekspertów w danym fachu, którzy dokładnie zapoznają się z utworzonym projektem i jego szczegółowym opisem technicznym. Tego rodzaju kurs jest również sporą inspiracją dla wszystkich kreatywnych dusz chcących udoskonalać swoje projekty o najnowsze trendy czy sprawdzone techniki projektowania. Nie jest tu ważny wiek, wykształcenie czy nawet umiejętności – liczy się pasja i smykałka projektanta ogrodów w sobie. Zdobycie certyfikatu to świetny start – pracodawcy często zwracają na niego uwagę, z góry oceniając osobę jako gotową do samorozwoju, emanującą kreatywnością. Kurs projektowania ogrodów CREATOR pozwala na stworzenie lub uzupełnienie swojego portfolio o doskonałe projekty. W efekcie czego poszukiwanie pracy będzie jeszcze prostsze – z gotowymi plikami, na których widoczna jest własna twórczość ma się wręcz otwartą ścieżkę kariery.

Cele – nie marzenia. Czyli o tym, co można osiągnąć dzięki kursom

Kursy są jedną z najpopularniejszych form alternatywnego zdobywania wiedzy. Wiedzę zdobywa się szybko, a przeplatanie się teorii z praktyką pozwala na błyskawiczne zwiększenie swojej atrakcyjności na rynku pracy. Z kwalifikacjami, które nie są podyktowane tylko i wyłącznie poprzez podręczniki a przejawiającymi się w praktyce, wejście na rynek pracy będzie niczym skok ze spadochronu na miękką poduszkę. Dzięki kursom znaleźć można lepiej płatną pracę – elastyczność, dynamika i gotowość do zmian to cechy, które także wykształcają się podczas uczestniczenia w kursach. Nowe umiejętności pozwolą ci na czucie się pewniej, tym samym zaś na sięganie po więcej i osiąganie sukcesów na wysoką skalę. Inwestycja w kursy jest równoznaczna z inwestycją siebie. Istnieje teoria, że stała nauka nowych rzeczy pozwala uczynić nasze mózgi bardziej wytrzymałymi na starzenie się. Chyba nie trzeba mówić już nic więcej – wystarczy napisać do nas maila!
Kategorie: Blog0 Komentarzy

Zostaw komentarz